Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Electronic Piano

Piyano çalmayı seviyor musunuz? Her canınız sıkıldığında çalabileceğiniz bir piyanonun masaüstünüzde olmasını ister misiniz? Electronic Piano programı ile bunu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Genel standarda göre programda 128 adet ses midi , 47 davul sesi var ve tek bir tuşa basarak 12 akort sesi çıkartmak mümkün. Akorlar bir gitarın 6 dizesini simüle ederek çalınabiliyor. Melodi ve akortlar için oktav ve volume de seçebiliyorsunuz.

 

Electronic Piano gerçekten oldukça başarılı ve detaylı bulduğum bir piyano simülasyonu. Yani öyle basit bir oyun gibi düşünmeyin , gerçekten piyanonun hakkını vererek yapılmış bir program. Elbette ustalarına yetersiz gelebilir fakat öyle umuyorum ki yeni piyano kullanıcılarına bu program oldukça faydalı olacaktır. Hatta pratiklerinizi bile bu program üzerinden yapabilirsiniz.

 

Programın tek dezavantajı Türkçe dil desteği içermemesi. Program İngilizce , İspanyolca ve Portekizce dil seçeneklerine sahip. Fakat ücretsiz olması ve kaydet – yükle özellikleriyle piyanoyla yeni tanışanlar veya tanışacaklar için işe yarar bir program olma özelliği taşıyor.

Electronic Piano YAPILAN YORUMLAR