Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Easy Cut Studio V5

Easy Cut Studio, artık yeni yüzüyle ve artan özellikleriyle sizlerle. Daha önce eski versiyonunu yayınladığımız sitemizde, artık yeni versiyonunu indirerek, bilgisayarınıza kurup, rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Easy Cut Studio Ne İşe Yarar?

Easy Cut Studio ile PNG, JPG, GIF, PSD, PDF, BMP, TGA, TIFF gibi dosya formatları üzerinde işlem yapabiliyorsunuz. Bunları daha sonra JPG , PNG gibi formatlara da çevirebiliyorsunuz. Easy Cut Studio birçok dosya formatında işlem yapabilmenizi sağlıyor.

Easy Cut Studio daha ziyade basit grafik düzenleme işlemlerini yapmaya elverişli olsa da size sağladığı araçlar ile aynı bir gelişmiş grafik programı gibi hizmet edebiliyor. Keseceğiniz şekiller konusunda size sağladığı araçlar ile profesyonel kesim yapabiliyorsunuz. Konturlayarak kesebileceğiniz gibi hız , kesme seçimi gibi konularda da size epey seçenek tanıyor.

Pek çok grafik programı gibi Easy Cut Studio da katmanlarla çalışıyor. Böylece diğer programlardan aşina olduğunuz bu özellik sayesinde programa alışmakta zorluk çekmiyorsunuz. Ayrıca katmanlarla çalışmak çalıştığınız nesneler üzerinde size daha çok hakimiyet tanıyor.

Kısacası Easy Cut Studio dilerseniz profesyonel , dilerseniz hızlı ve çabuk halledilmesi gereken işlerinizi halledebilecek bir program.

Yeni versiyonuyla beraber birçok özellik eklenmiş ve hatalar giderilmiş durumdadır. Aşağıda yeni versiyonunda hangi özelliklerin geldiği hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

  • Program artık 64 Bit.
  • Janome kesiciye TCP seçeneği eklenebiliyor.
  • Mat kesme için özel renkler.
  • PDF olarak dışa aktarabilme.
  • Daha işlevsel ön izleme özelliği.
  • MacOS 10.15 ile tam uyumlu hale getirildi.
  • İyileştirmeler ve ufak hatalar giderildi.
Easy Cut Studio V5 YAPILAN YORUMLAR