Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Droplr Lite

Droplr Lite, Windows ve Mac işletim sistemi kullanıcıları için zamanınızı boşa harcamadan paylaşımlar yapabileceğiniz çok kullanışlı bir araçtır.

 

Droplr Lite, kurduğunuz andan itibaren size her an zaman kazandırabilir. Kurulumu tamamladıktan sonra, masa üstünde bir simge şeklinde üst tarafta görebilirsiniz. Programın en güzel özelliklerinden bir tanesi de paylaşmak istediğiniz bir dosyayı size link halinde vermesidir. Böylelikle hem kendi işinizi, hem de karşı tarafın işini daha da basitleştirmiş olursunuz.

 

Droplr Lite, ile herhangi çok büyük boyutlu bir dosya, video, resim paylaşmak istediğinizde sizin için oluşturduğu link sayesinde, bilgisayarınızın başında beklemenize gerek yoktur. Göndermek istediğiniz dosyanın sadece linkini göndermeniz yeterlidir.

 

Droplr Lite, kullanımı oldukça basittir. Yapmanız gereken tek şey, paylaşmak istediğiniz resim, video veya dosyayı sürükleyerek, programın masa üstünde oluşan yardımcı simgesine sürüklemeniz. Ardından link kullanım için hazır olacaktır. Uygulama ile istediğiniz kadar link oluşturabilirsiniz. Sınırlama bulunmaması da kullanılabilirlik açısından çok önemlidir.

Droplr Lite YAPILAN YORUMLAR