Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Dragon Internet Browser

Comodo şirketleri, çevrimiçi güvenlik ve güvenilir güvence çözümlerinin yenilikçi ve üretken geliştiricileridir. Comodo Dragon İnternet Tarayıcısı, en yeni Chromium teknolojisini aldı ve günümüzün kötü amaçlı yazılımlarında Internet’i kullanması için en uygun Tarayıcıyı yapmak için gerekli olan tek yolla destekledi. – Üstün Güvenlik ve Gizlilik. Comodo Dragon, yalnızca size Chromium tarafından sunulan özelliklerin tam bir iltifatını vermekle kalmaz, aynı zamanda Comodo’nun benzersiz güvenlik ve gizlilik özelliklerini de sunar.

 

  • Chromium teknolojisindeki kullanıcıları geride bırakan gizlilik geliştirmeleri var.
  • Üstün SSL sertifikalarını aşağı olanlardan tanımlayan ve ayrıştıran Etki Alanı Doğrulama teknolojisi var.
  • Çerezleri ve diğer Web casuslarını durdurur.
  • Gizliliğinizi sağlamak için tüm Tarayıcı indirme takibini engeller.

 

İnternet dünyanın en önde gelen iletişim aracıdır. Her gün, ilettiği mesajların hacmi, ihtiyaç duyulan kimlik bilgilerinin, kimlik numaralarının ve şifrelerin gelgit dalgası, sergilediği verilerin üstünlüğü ve tükenmesine yardımcı olan sınırsız işlem dizisi eşsizdir!

 

İnternet büyüdü ve elbette milyonlarca hacker, dolandırıcı, hırsız ve hırsızların gelişmesi de büyüdü. Comodo Dragon, hafif ama güçlü bir tarayıcıda tüm önemli özelliklere sahip olan, sahip olunması gereken çevrimiçi gizlilik koruyucunuzdur.

 

Günümüzün internet kullanıcıları daha hızlı, nimbler ve daha kararlı bir Web Tarayıcısından daha fazla bilgiye ihtiyaç duyuyor. Güvende olanlara da ihtiyaçları var! Sadece 2012 yılında, 27 milyondan fazla yeni malware kötüsü oluşturuldu ve dünya çapında risk altındaki Web sitelerinde% 400 artış sağlandı.

 

İşte bu, dünyanın önde gelen çevrimiçi güvenlik ve güven güvencesi yenilikçisi Comodo’nun neden Comodo Dragon ile öne çıktığıdır. – Tüm Chrome özelliklerini sunan bir Chromium teknoloji tabanlı Web Tarayıcı, yalnızca Comodo’dan aldığınız benzersiz güvenlik ve gizlilik düzeyini artırır. Chromium teknolojisine göre daha yüksek bir gizlilik seviyesi sunuyor.

Dragon Internet Browser YAPILAN YORUMLAR