Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Diskeeper

DRAM önbellekli Condusiv’in Diskeeper® 18 Professional programı Windows dizüstü bilgisayarlarını ve iş istasyonlarını yeni performanstan daha hızlı bir şekilde artırma veya 90 gün boyunca paranızı geri alma garantisi veriyor. Diskeeper 18’in en yeni patentli motoru, “birleştirme” yerine, gerçek zamanlı olarak Windows’dan büyük ve temiz bitişik alanlar sağlıyor.

 

Bu nedenle parçalanma artık HDD’ler veya SSD’ler için bir sorun değil. Bu, HDD ve SSD performansının benzer şekilde harcanmasına neden olan aşırı küçük, kırılmış yazma ve okumaların “binlerce kesinti” senaryosunu ortadan kaldırır. Diskeeper 18, dinamik bellek önbelleği ekleyerek, bellek açılımı veya kaynak çekişmesi sorunu yaratmadan (Read Diskeeper Kullanıcıları Paylaşımı) sıcak okumalar sunmak için boşta kalan DRAM kullanarak Windows sistem performansının yeni hızdan daha hızlı çalışmasını sağlar.

 

Tipik birleştirme programlarının, yalnızca performans cezası gerçekleştikten sonra parçalanmaya ve parçalanmaya yönelik kaynak kullandığı durumlarda, Diskeeper 18, problemi arka planda şeffaf bir şekilde yürütürken gerçek zamanlı olarak çözen ve parçalanma sorunlarını ortadan kaldıran tek proaktif çözümdür.

 

HDD’ler ve SSD’ler. Diskeeper 18, DRAM önbellekleme ile performansı yeni hızdan daha hızlı artırır. Diskeeper’in en yeni motorlarındaki gerçek deha, önbellek için hiçbir şeyin tahsis edilmemesi gerektiğidir. Diskeeper, sadece herhangi bir anda mevcut olanları dinamik olarak kullanır ve başka herhangi bir uygulama veya işlemin belleğe ihtiyacı varsa geri çekilir. Bununla birlikte, en az 8 GB RAM’e sahip sistemler nadiren, eğer varsa, tüm belleği kullanırlar, bu da birçok sistemin, altta yatan SSD veya HDD aygıtından yüklenen okuma trafiğinin% 50’sini yukarı doğru görmesini sağlar.

 

Diskeeper 18 Professional ile iş PC’lerini ve dizüstü bilgisayarlarını daha hızlı çalıştırmaya devam edin:

  • Windows PC’ler için hızlandırılmış I / O performansı sunar
  • Uygulamaların en yüksek performansta çalışmasını sağlayarak iş verimliliğini artırır
  • Proaktif olarak, Windows işletim sistemi seviyesinde performans zorluğuyla parçalanmayı önler
  • Önbellek, boşta, kullanılabilir DRAM hızlı okur
  • Doğru “set ve unut” yönetimi
  • Kaynakları aksatmadan sürekli optimizasyon için kaynak izleme ile düşük yük
  • Kullanıcılar yüzlerce veya binlerce PC’ye dağıtmak gerekirse Diskeeper Administrator yönetim konsolunu seçebilir
  • Yeni gösterge tablosu raporlaması, depodan yüklenen G / Ç miktarını ve ne kadar I / O işlem süresinin kaydedildiğini gösterir, böylece değer kolayca ölçülebilir ve hiçbir zaman söz konusu değildir.
  • Yeniden başlatma gerektirmez. Basitçe kurun, algoritmaların ayarlanması için 24 saate izin verin, ardından birkaç gün sonra kontrol panelini yukarı kaldırın, okuma ve yazma trafiğinin yüzdesini görmek ve sonuç zamanını kaydetmek için
Diskeeper YAPILAN YORUMLAR