Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

DirectX Happy Uninstall

DirectX Happy Uninstall (DHU), Microsoft DirectX için güçlü bir yönetim ve bakım araçları. DHU ile, PC’nizin DirectX’ini yedekleyebilir ve bu yedeklemeden DirectX’i geri yükleyebilirsiniz. Buna ek olarak, DHU’nun Disk Geri Alma Özelliğini kullanarak en heyecan verici şey, tüm DirectX sorunlarını bunun üzerinden düzeltebilirsiniz !

 

DirectX, Microsoft Windows’un ayrılmaz bir parçasıdır. Tam ve doğru bir DirectX Bilgisayarınız için çok önemlidir.
DHU bunu yapmanıza yardımcı olabilir !

 

Çok sayıda kullanıcı  DirectX Happy Uninstall programının DirectX hatasıyla ortaya çıkan tüm PC sorunlarını giderebildiğini kanıtlamış bulunmaktadır. DirectX Happy Uninstall programı kullanımı kolay, birkaç kolay adımda mevcut DirectX’i kaldırmanıza ve DirectX’i doğru ve özgün bir sürüme yeniden yüklemenize yardımcı olabilir!

 

Windows DirectX çekirdek bileşenlerini korumak için, DirectX Happy Uninstall, bir yedeklemeden DirectX çekirdek bileşenlerini geri yüklemek için Windows ve Geri Yükleme Özellikinizden DirectX çekirdek bileşenlerini yedeklemek için Yedekleme Özelliği sağlar.
DirectX Happy Uninstall’ın, Disc-Rollback’i çağıran bir Sihirli Özellik vardır. Önce geçerli DirectX çekirdek bileşenlerini Windows’tan kaldırıp daha sonra Windows Kurulum Diskinden PC’nize DirectX’in orijinal bir çekirdek bileşenini yükleyecektir. Bu, DirectX’inizi ilk kurulu gibi oluşturabilir.

 

DHU’nun Disk Geri Alma Özelliğini kullanmak, en heyecan verici şeydir, tüm DirectX sorunlarını ondan düzeltebilirsiniz! Buna ek olarak, DirectX Mutlu Kaldırma, PC’nize DirectX’in yeni bir sürümünü yüklemenize yardımcı olmak için Tam Özellikli Yükleme Özelliği sağlar.

DirectX Happy Uninstall BENZER İÇERİKLER
DirectX Happy Uninstall YAPILAN YORUMLAR