Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Defraggler

Bilgisayarınıza indireceğiniz Defraggler programı tüm sabit sürücüleri veya tek tek dosyaları dolandırmak. HDD ve SSD ile çalışır ve NTFS ve FAT32 dosya sistemlerini destekler !

 

Defraggler, makinenize parçalanmış dosyalar ekleyerek ve daha verimli bir şekilde düzenleyerek bilgisayarınızı hızlandırır. Defraggler zor işi yapar, bu nedenle bilgisayarınız verimsiz çalışmak zorunda kalmadan sizlerde başında sıkılmazsınız.

 

Piriform Defraggler programına güvenebilirsiniz.. Defraggler, dosyaları okumak ve yazmak için Windows ile aynı teknikleri kullanır, böylece dosyalarınız asla zarar görmez. Sadece dosyalarınızı değil, sürücünüzdeki boş alanı değiştirin. Parçalanmadan önce parçalanmayı önlemeye yardımcı olan proaktif bir çözüm sağlayacaktır.

 

Hangi sürücü, klasör ve dosyaları birleştirdiğiniz üzerinde tam denetime sahip olursunuz. Veya sadece varsayılan ayarları kullanarak Defraggler programının işi sizin için yapmasına izin verin. Her gün kullanıcılar için yeterince basit ve ileri düzey kullanıcılar için yeterince esneklik sağlamaktadır. Bilgisayar uyku modundayken birleştirme işlemini gerçekleştirebilir ve daha hızlı bir PC ile karşılaşabilirsiniz.. Günlük, haftalık veya aylık olarak çalışacak şekilde Defraggler’ı ayarlama seçeneğiniz de mevcuttur.

Defraggler YAPILAN YORUMLAR