Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Counter Strike 1.6

Counter Strike 1.6, internet kafeye giden herkesin kesinlikle hayatında bir kere bile oynamış olduğu, dünyadaki en iyi çevrim içi oyunu diyebileceğimiz bir takım oyunudur. Counter Strike 1.6 versiyonu ilk çıktığından günümüze kadar hala popülaritesini korumakta ve bundan sonraki dönemlerde de koruyacağı gözüküyor. Oyuncuların mouse becerilerini sergileyebileceği en iyi oyundur.

 

Counter Strike 1.6, iki takımdan oluşur. Polisler ve Teröristler. Oyun başladıktan sonra, iki takımında bir görevi vardır. Teröristler bomba yerleştirme alanlarına bombalarını yerleştirir. Polisler ise bomba yerleştirmeden teröristleri vurmalı veya bomba yerleştirildiyse patlamadan etkisiz hale getirmelidirler. Oyunun en önemli haritaları Cs_Assault, De_Dust, De_Dust 2 ve De_Aztec`tir. Oyuncular genellikle maçlarını bu saymış olduğumuz haritalarda oynarlar. Oyunun ilk çıktığı zamanlar, yukarıda saymış olduğumuz haritalarda iki takım sadece kazanmak için birbirlerini öldürmek zorundaydı. Zaman ilerledikçe oyun içerisinde bir çok mode kendini göstermeye başladı. bunlardan bazıları GunGame modu, Soccerjam modu, Jail modu vs. Bu mode`larda, birbirini öldürmekten ziyade daha çok görev odaklı oyunlar oynanmaktadır.

 

Counter Strike 1.6 internet kafede büyüyen nesil için her zaman önemli bir yere sahip olmuştur. Günümüzde oyunlar artık online oynandığı için, hiç bir zaman aynı zevki alamayacağımız ortada. Counter Strike 1.6 en güzel yanı da çevrim içi, yerel ağ bağlantısı veya hamachi gibi diğer uygulamalarla internetiniz olmasa bile oynanabilir olması.

Counter Strike 1.6 YAPILAN YORUMLAR