Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Cortana

Cortana, Windows 10 PC’nize yerleşik olarak gelen güçlü bir sanal asistandır, o yüzden ilk gün yardım etmeye hazırdır ve zamanla daha da iyi olacaktır. Sanal asistanınızı yanınıza alın. Cep telefonunda Cortana ile hareket halindeyken hatırlatıcılar, listeler ve hızlı cevaplar alabilirsiniz.

 

Premium Harman Kardon sesini Cortana’nın zekasıyla birleştiren ev konuşmacısı Invoke’le tanışın, önemli anlardan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olun. Sadece sesinizi kullanarak PC’nizde Cortana ile bağlantı kurun ve işlerinizi hallettiğiniz için ellerinizi özgür tutabilirsiniz.

Cortana, PC’nizi başlatırken sorularınızı cevaplamaya yardımcı olabilir. Cortana arama kutusuna bir soru yazın veya mikrofonu seçin ve Cortana ile konuşun.

 

Cihazınız üzerinden nerede olursanız olun önemli yerlerin kaydını tutmanıza yardımcı olmak için kişisel dijital yardımcınızı telefonunuza getirin. Size hatırlatıcılar vererek, notlarınızı ve listelerinizi koruyarak, görevlerinizi üstlenerek ve takviminizi yönetmeye yardımcı olarak size destek olabilir.

 

Cortana birçok platformda, cihazda ve aksesuarda çalışır. Zamandan tasarruf etmek ve daha az çaba harcayarak daha fazla iş yapmak için Cortana’yı kullanabilirsiniz.

Cortana YAPILAN YORUMLAR