Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Comodo Cleaning Essential

Comodo Cleaning Essentials programı kullanıcıların bulaşmış bilgisayarlardan tehlikeli işlemleri ve güvenli olmayan işlemleri belirlemelerine ve kaldırmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış bir bilgisayar programıdır. Bilgisayarınızda var olan zararlı yazılımları ve güvensiz gözüken işlemleri temizlemeye yarayan ücretsiz bir araçtır.

 

Comodo ‘nun geliştirdiği bu program sayesinde artık kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Bilgisayarınızda yapılan her güvensiz işlemi tek tık ile durdurabilirsiniz. Bilgisayarınıza bulaşmış kötü yazılımları, hatta ve hatta diğer antivirüs programlarının bulamadığı, bilgisayarınızın en iç kök dizinlerine gizlenmiş zararlı yazılımlardan temizleme işlemini bu program sayesinde yapabilirsiniz.

 

Hemde Comodo Cleaning Essentials programı  kullanıcıların kötü amaçlı yazılımları ve güvensiz işlemleri Windows bilgisayarlarından tanımasına ve kaldırmasına yardımcı olmak için tasarlanmış güçlü bir güvenlik araçları grubudur. Taşınabilir bir uygulama olarak tasarlanan yazılım, yükleme gerektirmez ve doğrudan bir USB anahtarı gibi çıkarılabilir medyadan çalıştırılabilir.

Comodo Cleaning Essential YAPILAN YORUMLAR