Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Camtasia Studio 9

Kendisini  8. sürümüyle tanıdığımız program TechSmith tarafından geliştirilmekte olup, dünya çapında milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştır. Hem basit kullanımı, hemde program içindeki hazır temalarla ,kullanıcıları kendisine çeken programın geliştirici firması TechSmith Camtasia Studio ’un ilk sürümünü bundan 14 yıl önce çıkarmıştı.

 

Programın geliştiricisi TechSmith , biraz aradan sonra programın yeni sürümü olan 9.sürümü  yaklaşık 2 ay önce web sitesinden satışa sunmuştu. Camtasia 9 programında 8. sürüme göre bir çok değişikliğe giden geliştirici firma TechSmith , program tasarımını tamamen değiştirip, daha da basitleştirmeye yoğunlaşmış.

 

Programın içindeki temaları da tamamen değiştiren firma, temalara yeni introlar, ikonlar,ve lower third’ler eklemiş. Programın yeni sürümüyle introlarda bulunan bazı tasarımların yerlerini, renklerini ve boyutunu değiştirebilme imkanı sunan TechSmith firmasının programında kişiselleştirme özelliğini de artırdığını gösteriyor.

 

Camtasia 9 ,Camtasia Recorder programları ile yükleme dosyanızın içinden çıkacaktır. Kurulumu temiz bir biçimde yapıp, programı kullanmaya keyifli bir şekilde başlayabilirsiniz. Program 30 günlük bir deneme sürümüyle başlıyor. 30 günün ardından isterseniz programı satın alıp kullanabilir ya da programı bilgisayarınızdan sorunsuz bir şekilde kaldırabilirsiniz.

 

Ödevlerinizi, işinizi ve daha fazlasını yapan bu iki program ve kolay, kullanışlı arayüzleri sayesinde basit bir şekilde işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Program şu an sadece 64 bit bilgisayarlarla uyumludur.

Camtasia Studio 9 BENZER İÇERİKLER
Camtasia Studio 9 YAPILAN YORUMLAR
 • Muhammet Ali GÖKDEMİR
  5 sene önce

  Video editi ve video çekme programı olarak çok kullanışlı bir programdır tavsiye ederim.

 • Mehmet
  5 sene önce

  güzel program çok pratik bunda hata varmı 8inde hata veriyordu kayıt ederken editlenen projeyi

 • dctekno
  5 sene önce

  bana göre gelmiş geçmiş en iyi video düzenleme programlarından biri bütün video düzenleme işlerimi bu programla yapıyorum yeni bilgisayarım için arıyordum sagolun indiriyorum

 • deniz
  5 sene önce

  diğer programların yanı sıra en iyilerinden biri diğebilirim video düzenlemek için ne ararsanız programda var önerdeğimi programlardan biridir teşekkürler

 • Berkant Oğuzcan
  5 sene önce

  gerçekten de montaj için çok güzel bir program video çekiminde de gayet iyi bir program.

 • unicorn
  4 sene önce

  Çalışıyor muğğğğğğğğğğ

 • kbqntfs
  4 sene önce

  Sağolun

 • Fenasikerim
  3 sene önce

  Johny Sins’de bu programi kullanirdi ……