Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

C Media Player

C Media Player titiz bir şekilde geliştirici medya oynatıcı dünya çapında hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Hemen hemen tüm medya dosyalarını (.mp4, .mkv, .avi, .wmv, .mp3. Vb.) Sorunsuzca oynayabilirsiniz.

 

C Media Player, tam YouTube özelliklerini destekler. Böylece, her türlü YouTube oynatma listesini veya videosunu sorunsuzca oynayabilirsiniz. İsterseniz YouTube ayarlarını ayarlar sayfasından değiştirebilirsiniz. Minimum işlemci ve ram kullanımlarıyla yüksek performans gösterir. Videolarınızdan bir oyuncu listesi oluşturarak C Media Player’ı rahatça kullanabilirsiniz.

 

URL adreslerinden müzikler çalabilirsiniz (http, https, rtsp, rtmp, vb.) ve hemen hemen tüm dosya türlerini kolayca oynayabilirsiniz. Çoklu dil desteği sayesinde C Media Player’ı dilediğiniz dilden kullanabilirsiniz. İşletim sisteminiz için en iyi performansı verecektir.

C Media Player YAPILAN YORUMLAR
 • C Media Player
  2 sene önce

  Merhaba, uygulamamızın yeni sürümü v.1.9.20 önemli iyileştirmeler ve düzeltmeler ile kullanıma hazır. Uygulama indirme bağlantılarını güncelleyebilirseniz seviniriz.

  Şimdiden teşekkür ederiz!

  C Media Player Geliştirici Ekibi

  • CengizhanKuyrukcu
   2 sene önce

   Merhaba, uygulama güncellenmiştir. Teşekkür ederiz.

 • C Media Player
  1 sene önce

  Merhaba, C Media Player v.2.1.0, önemli iyileştirmeler ve düzeltmeler ile indirmeye hazır. Uygulama indirme bağlantılarını güncelleyebilirseniz seviniriz.

  C Media Player Geliştirici Ekibi