Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

BurnAware

BurnAware, M-Disc dahil olmak üzere her türden CD, DVD ve Blu-ray oluşturmak için tam özellikli ve ücretsiz bir yazma yazılımıdır. Ev kullanıcıları kolayca önyüklenebilir diskler, çok oturumlu diskler, yüksek kaliteli ses CD’leri ve video DVD’leri yakabilir, disk görüntülerini yapabilir, kopyalayabilir ve yazabilir. Güç kullanıcıları, önyükleme ayarları, UDF bölümü ve sürümleri, ISO seviyeleri, oturum seçimi, parça ve diskler için CD metni, veri kurtarma, disk kapsamı ve doğrudan kopyalama da dahil olmak üzere BurnAware’in gelişmiş seçeneklerinden yararlanacak.

 

CD, DVD, Blu-ray diskler, Çift Katmanlı diskler, M-Disk, yeniden yazılabilir ve ekstra büyük kapasiteli DVD ve Blu-ray dahil olmak üzere çok çeşitli optik disk veri depolama desteği sağlar.

 

BurnAware, disk yazma, yedekleme, doğrulama, görüntü oluşturma, kopyalama, silme, veri kurtarma, ses kaydı çıkarma gibi günlük tüm günlük görevleri kapsar.

 

Biz herkes için bir şey ile bir dizi yazma yazılımı sunuyoruz, tam özellikli ücretsiz yanan yazılım veya ekstra araçlar ile ticari bir yazılım özelliği kapsar.

BurnAware YAPILAN YORUMLAR