Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

BoostSpeed

BoostSpeed programı tüm sisteminizin önemsiz dosyaları bulma, hız düşürme sorunlarını ve herhangi bir sistem veya uygulama hatası veya çökmesinin nedenlerini tam bir şekilde denetler. Çok fazla araştırma ve test sayesinde, işletim sisteminize zarar verme riski olmadan güvenli bir şekilde çıkarılabilecek sorun giderme konularına izin veren kesin teknikler hazırladık.

 

BoostSpeed’deki temizleme modülünü, gereksiz sistem ve kullanıcı geçici dosyaları, web tarayıcısı önbellek, kullanılmayan hata günlükleri, artık Windows Update dosyaları, geçici Sun Java dosyaları, gereksiz Microsoft Office önbelleği ve çok sayıda PC önemsizini temizlemek için tasarladık. Daha. Ortalama bir bilgisayarda gigabayt’lık sabit disk alanı kurtarmaya yardımcı olur.

 

Tecrübeli bir cerrah gibi, BoostSpeed programı hayati önem taşıyan herhangi bir şeye zarar vermemeye özen göstererek, Windows kayıt defterinden bozuk anahtarları ve geçersiz girişleri dikkatlice kaldırmak için hassas araçlar kullanır. Yazılımımızı, çoğu yanlışı ve çarpma riskini ortadan kaldırarak, hiçbir yan etki olmadan sorunsuz ve istikrarlı bir performans sağlar.

 

BoostSpeed çoğu işlemin ve işlemin daha hızlı ilerlemesine yardımcı olmak için optimal olmayan sistem ayarlarını yapar. Düzgün tarama, daha hızlı indirme ve daha iyi ses / görüntülü görüşme kalitesi sağlamak için internet bağlantısı ayarlarını yapar. Harika bir bilgisayar deneyimine sahip olmanızı istiyoruz, bu nedenle PC’nizin çalışmasının her yönünü hızlandırmak için araçlar eklidir.

 

Birçoğumuz yanlış bilgi almak için kişisel bilgilerden endişe duyuyoruz. Parolaları veya kredi kartı bilgilerini girdiğinizde, bu veriler sabit diskinize kaydedilir, sizin için görünmez, ancak yetenekli bir bilgisayar korsanı için kolay bir avdır. Etkinliğinizin izlerini ortadan kaldırmaya ve hassas kişisel bilgilerinizi korumanıza yardımcı olan gizlilik araçlarını eklenmiştir.

 

BoostSpeed ile, performansınızı koruyarak ve bilgisayarınızı en yüksek hızda tutmaya devam ederek sorunları gerçek zamanlı olarak algılayan ve ortadan kaldıran otomatik bakım programlayabilirsiniz. Hayatınızın ne kadar meşgul olabileceğini bilerek, bu işlevselliği yarattık, böylece bir kez ayarlayabilirsiniz ve bilgisayarınızı otomatik olarak temizlemeli ve uygun bir programda hızlandırın.

 

Tam optimizasyondan elde ettiğiniz etkiyi artırmak için, etkin uygulamalarınızın her zaman kendilerine tahsis edilen azami kaynağa sahip olmasını sağlayan otomatik bellek ve işlemci yönetimi ekledik. Bu, pürüzsüz ve hızlı performansı gerçek zamanlı olarak korur ve her gün sürekli olarak harika bir bilgisayar deneyimine sahip olmanızı sağlar.

BoostSpeed YAPILAN YORUMLAR