Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Bitdefender Antivirüs

Antivirüs programları bilgisayarımıza girecek zararlı yazılımları teşhis etmeye ve ortadan kaldırmaya çalışan programlardır. Bitdefender Antivirüs programı da bunlardan biri , hem de ücretsiz olanı.

 

Antivirüs programları genelde karmaşık programlardır ve pek çok bilgisayar kullanıcısı terimler arasında boğulmaktadır. Fakat Bitdefender Antivirüs programı oldukça sade olması ve tek bir ekrandan oluşması nedeniyle kullanıcıların kolaylıkla anlayabileceği bir arayüz içermektedir.

 

Bitdefender Antivirüs kendi bulut sistemini kullanarak yeni virüsleri erkenden tanıyabiliyor. Böylece diğer programların virüs olarak görmeyeceği yeni virüsleri bile hemen teşhis edebiliyor.

 

Programdaki tarama özellikleri sayesinde de bilgisayarınızdaki virüsleri bulabiliyorsunuz. Tabii bir virüs programının en öncelikli görevi virüsleri bilgisayara bulaştırmamaktır fakat ne olursa olsun arada bir bu taramaları yapmanızı öneririm.

 

Özetlemek gerekirse Bitdefender Antivirüs programı basit kullanımlı , ücretsiz ve işlevsel bir antivirüs programıdır.

Bitdefender Antivirüs YAPILAN YORUMLAR
  • Furkan H.
    4 sene önce

    Bitdefender wannacryptin ilk sürümlerini tanıyabilen nadir programlardandı sonra fixlendi o ayrı mesele ama güzel program kullanılır yani

  • Ege Beşiroğlu
    4 sene önce

    Bu program yerel bilinen programlardan değil fakat normal antivirüs programlarından daha çok işe yaradığını biliyorum.