Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

BitComet

BitComet : güvenli ve hızlı bir bittorent programıdır. Günümüzde en çok kullanılan alternatif bittorent programlarındandır.

 

BitComet sade arayüzü ve hızlı indirme imkanı sunmasıyla öne çıkıyor. Kullanımı oldukça kolay olan bittorrent programı kullanıcılarına hız limitleme , eş zamanlı indirme(P2P) ve indirmeyi duraklatma – devam ettirme gibi özellikler sunuyor.

 

BitComet’in güzel yönlerinden birisi de Türkçe dil desteği sunmasıdır. Ayrıca pek çok torrent için indirme öncesi ‘preview’ yani ön izleme seçeneği de sunmaktadır. Sürekli gelen güncellemeler ile de program işletim sistemleri için daha optimize bir hale gelmekte dolayısıyla hızlanmaktadır.

 

İnternet bağlantınız mı kesildi? BitComet için bu hiç sorun değil. İnternetiniz geldiği zaman indirme kaldığı yerden devam eder ve indirmeye tekrar başlamanıza gerek kalmaz.

 

BitComet kullanabileceğiniz en iyi alternatif torrent programlarından , bilgisayarınızda bulunması yaranıza olacaktır.

BitComet YAPILAN YORUMLAR
 • Kadir Tezcan
  5 sene önce

  Başarılı bir program hocam çoğu insan programı indirmeye çalıştığında yarıda kesilip kalıyor fakat sizin önerdiğiniz program devam ediyor teşekkürler.

 • Kadir Tezcan
  5 sene önce

  Başarılı bir program hocam çoğu insan programı indirmeye çalıştığında yarıda kesilip kalıyor fakat sizin önerdiğiniz program devam ediyor teşekkürler..

 • yusuf
  5 sene önce

  bir süredir bu programı kullanıyorum gerçekten güzel ve kaliteli bir program yapmışlar herkese tavsiye ediyorum