Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Betternet

Betternet, engellenen web sitelerine erişmenize ve internet sansürünü ve güvenlik duvarlarını atlamanıza yardımcı olacak ücretsiz bir VPN uygulamasıdır. Betternet ‘in en büyük avantajı ise birden fazla platformda kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir.

 

Betternet, verilerinizi şifreleyerek bağlantınızı güvence altına alır. IP adresinizi değiştirir, gerçek konumlarınızı gizler ve çevrimiçi gizlilik ve anonimlik sağlar. Betternet, seyahat ederken bile her yerde farklı müzik ve film kanallarına erişmenizi sağlar.

 

İndireceğiniz ücretsiz bir VPN uygulaması olan Betternet ‘in ücretsiz olmasının en büyük sebeplerinden bir tanesi de sunucularının maliyetleri ve bakımları uygulama kurulumundan gelen gelire eşit olduğu sürece ücretsiz kalmasını onaylamaktadırlar. Fakat Betternet’in “Maliyet ve Gelir” tablosunda da görebileceğiniz gibi, ücretsiz gelir modeli sadece sunucu maliyetlerimizi karşılayabilirmiş. Premium hizmetimiz, İK giderlerimizi, özel sunucularımızı ve yeni eklenen sunucu konumlarımızı kapsayacak şekilde oluşturuldu. Ancak en önemlisi, premium servis, kullanıcılarımız için en yüksek hizmet kalitesini garanti eder.

Betternet YAPILAN YORUMLAR