Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Battery Doctor

Ciddi anlamda! Bu uygulamayı kullanarak gerçekten güç tasarrufu yapabilir ve pil ömrünü önemli ölçüde uzatabilirsiniz. Battery Doctor, her zaman cihazınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak çeşitli özellik ve pil uçlarına sahiptir.

 

Uygulama sadece pilinizi izlemekten daha fazlasını yapar. Pil Doktor, cihazınızın hızlı ve tam olarak şarj edilmesini sağlamak için elektrik akışını düzenleyen benzersiz bir 3 kademeli şarj sistemine sahiptir.

 

Ekstra uygulamalar ve donanım gereksiz şekilde çalıştığında piller güç kaybeder. Pil Doktor arka plan uygulamalarını kapatabilir, ekranı kısabilir ve bluetooth gibi kullanılmayan işlevleri kapatabilir. Bu, pil ömrünüzü önemli ölçüde artıracak ve performansı artıracaktır.

 

Pil Doktor, uygulamalarınızın ne kadar güç harcadığını kolayca görmenize ve pilinizin farklı özelliklerin açılıp kapanmasına ne kadar dayanabileceğini doğru bir şekilde tahmin etmenizi sağlar. Ayrıca, şarjı ne zaman başlatmanız ve durdurmanız gerektiğini size bildirerek pilinizi sağlıklı tutar.

 

Battery Doctor YAPILAN YORUMLAR