Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Bandizip

Bandizip dosyaları sıkıştırma ve ayıklama işlerini yapabilen Winzip – Winrar tarzı bir dosya sıkıştırma ve arşiv programıdır. Türk kullanıcılar için en iyi yönü ise Türkçe dil desteğine sahip olmasıdır.

 

Bandizip bu alandaki diğer programlardan biraz daha farklıdır. Daha hızlı ve basit olması , ücretsiz olması , çoklu dil desteği ve kolay kullanım için basit arayüzü örnek gösterilebilir. Kullananın pişman olmayacağını düşündüğüm bir programdır.

 

Bandizip programının işe yarar özelliklerine örnekler verecek olursak : Yüksek hızda arşiv , hızlı sürükleme , çok çekirdekli sıkıştırma , zip.001 biçimini ayıklama , 7zip.001 biçimini ayıklama , .z01 biçimini ayıklama , unicode dosya isimleri ve nicesi örnek gösterilebilir.

 

Kısacası dosya sıkıştırma adına hazırlanmış diğer uygulamalardan eksiği olmayan aksine fazlası olan , basit , hızlı bir program. Desteklediği diller ile de kullanımı kolaylaştırıyor.

Bandizip YAPILAN YORUMLAR
  • Muhammet Ali GÖKDEMİR
    5 sene önce

    Çok kullanışlı bir programa benziyor önceden PreaZip kullanıyordum fakat arayüzü hoşuma gitmiyordu şimdi de bu önermiş olduğunuz programı deneyeceğim teşekkürler.