Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Bandicut

Bandicut, kullanımı kolay bir arayüzle süper hızlı video kesme / birleştirme yazılımıdır. Orijinal video kalitesini korurken, kullanıcıların video parçalarını hızlı bir şekilde kırpmasına olanak tanır. Kullanıcılar ayrıca videodan MP3’e ses çıkarabilir, çoklu video dosyalarına katılabilir, videodan bir veya daha fazla parça çıkarabilir veya videoyu birden çok dosyaya bölebilir.

 

Bir videonun belirli bir bölümünü kesmek ve kaydetmek istiyorsanız, bir videoyu birden çok eşit dosyaya bölmek istiyorsanız, birden çok videoya katılmak veya 2’den fazla video dosyasını birleştirmek istiyorsanız Bandicut programını kullanabilirsiniz.

 

Bandicut ile herkes kesim alanını kolayca seçebilir ve birden fazla videoyu birleştirebilir. Ayrıca, büyük bir video dosyasını daha küçük video kliplere bölebilir veya reklam, çıkışlar ve fragmanlar gibi istenmeyen video bölümlerini kırpabilirsiniz.

 

Bandicut, video dosyalarını AVI kesici / marangoz, MP4 kesici / marangoz, MOV kesici / marangoz veya MPEG kesici / marangoz olarak kesebilir / birleştirebilir. AVI, MP4, MOV, M4V, MKV, MPEG, MPG, DAT, VOB, FLV, ASF, WMV, TS, TP, TRP, MPE gibi birçok dosya formatı ile iyi çalışır.

 

Kayıpsız video kesme yazılımı yeniden kodlama yapmadan videonun belirli bölümlerini kesebilir. Çok sayıda video kesici programı var. Bununla birlikte, video dosyalarınızı kesmek, kırpmak, kırpmak, kırpmak veya video kalitesini düşürmeden birden fazla segmenti birleştirmek istiyorsanız, Bandicut!

 

Bandicut, videoları yüksek hızda mükemmel kalitede kesmenize, birleştirmenize / birleştirmenize, kırpmanıza / kırpmanıza, kırpmanıza olanak veren Intel® Intel® Sync h.264 kodlayıcısını destekler.

Bandicut BENZER İÇERİKLER
Bandicut YAPILAN YORUMLAR