Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

AVS Video Converter

HD Videoyu (AVCH, MP, TOD, AVI HD, M2TS vb.), AVI, MP4, WMV, Blu-ray, 3GP, DVD, VOB, MPEG, H.263 / H.264 codec’lerini, DVR- AVS Video Converter ile MS, MKV, FLV, vb. gibi bir çok dosya uzantısını dönüştürün.

 

AVS Video Converter, iPhone, iPad, iPod Touch, Samsung, Android tabletler, Sony PSP, Amazon Kindle, akıllı telefonlar, taşınabilir medya oynatıcılar vb. Için videoyu dönüştürmek için hazır hazır ayarlar içermektedir.

 

AVCHD, MPEG-2 HD, AVI HD, TOD / MOD, M2TS / MTS, vb. Dönüştürün. HD videoları düzenleyin, menüleri, altyazıları vb. Ekleyin ve AVS Video Converter tarafından desteklenen herhangi bir video formatına dönüştürün. DVD / Blu-ray disklere yazabilirsiniz.

 

Videonuzu Apple iPhone X / 8/7 / 6S / SE, Apple iPad 2017, iPad Air2 / Pro, Samsung Galaxy S8 / S7 / S6, Galaxy Note 8 / FE / 5, Galaxy Tab S3 / S2’de oynatmak için dönüştürün. Samsung UHD / SUHD TV, Sony PS4. Ultra yeni hazır ayarları kullanarak 2K QHD ve 4K UHD videolarını dönüştürün ve güçlü akıllı telefonlar, phablet’ler, tabletler ve akıllı TV’de yüksek kaliteli video oynatmanın keyfini çıkarın.

AVS Video Converter YAPILAN YORUMLAR