Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Avira Free Antivirüs

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve bilgisayarınızda iyi bir koruma sağlayacak Antivirüs programlarından biri olan Avira Free Antivirüs programını kurduğunuzda bilgisayarınızda :

  • Satırı kötü amaçlı yazılım korumasının üst kısmı – adware’i temizler ve casus yazılımları kaldırır
  • Sınıfında en iyi fidye koruması – bilinen tüm tehditleri algılar
  • Bozuk dosyaları onarır
  • Hafif ve hızlı güncellemeler – sizi yavaşlatmayacaktır.

 

özelliklerine sahip olarak bilgisayarınıza artık güvenebilir ve bilgisayarınızı zararlı yazılımlara karşı ilk adımı atmış olursunuz.

 

Yaptığımız gibi tavizsiz bir yaklaşım benimseyin: % 99,6 gerçek dünya algılama puanı ile yeni nesil kötü amaçlı yazılım koruması, sisteminizi yavaşlatmayan performans, ayrıca çarpıcı sadelik ve kullanım kolaylığı. Ayrıca hasarlı dosyaları onarır! Bu, Avira Antivirus Pro 2019, birden çok bağımsız test kullanıcısı tarafından kazananı ilan ettimiştir.

Kaynak: AV-Test Haziran 2018, “Windows Home Kullanıcı için en iyi antivirüs yazılımı

 

Yapay zeka, bulut teknolojileri ve son nokta antivirüs tarayıcımızın bir araya gelmesiyle, özel verilerinizi fidye yazılımı, Truva atları ve casus yazılımlar da dahil olmak üzere her türlü zararlı yazılımlara karşı korumaktadır. Koruma Bulutumuz, bulutta bilinmeyen dosyaları analiz eden erken uyarı sistemimizdir. Anonim olarak, milyonlarca kullanıcıdan sizi gerçek zamanlı olarak ortaya çıkan tehditlerden korumak için geliştirilen bir antivirüs programıdır.

Avira Free Antivirüs YAPILAN YORUMLAR