Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Avast Secure Browser

Avast Secure Browser her arama yaptığınızda sizi takip etmeyen, bir bağlantıya tıklayan veya bir şey satın alan bir tüm gizlilik ve güvenlik araçlarınızı bir tanıdık yerde bir araya getiriyor. Bu nedenle, dünyanın önde gelen antivirüsünü sunduktan sonra, uzmanlarımız size hayal ürünü tarayıcılarını (özel, hızlı ve güvenli) oluşturdu.

 

Kötü amaçlı yazılımları, kimlik avı dolandırıcılığını ve kimlik hırsızlığını durdurmak için ihtiyacınız olan tüm güvenlik özelliklerini sizlere Avast Secure Browser sağlamaktadır.

 

Güvenlik en çok istediğimiz şeydir, bu yüzden tarayıcı kötü amaçlı yazılımlara karşı ilk savunma hattına çevrilmiş. Sörf, mağaza ve banka güvenli bir şekilde, Avast’ın sunduğu her şeyin iyi olduğunu bilerek, özel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için ve her şey yolundadır.

 

Tüm araçlar Güvenlik ve Gizlilik Merkeziniz ‘inde yer almaktadır , böylece tarayıcınızı kendi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, alışkın olduğunuz alışkanlığa sahip bir görünüm elde edeceksiniz, böylece tarama alışkanlıklarınızı değiştirmenize gerek kalmayacak.

Avast Secure Browser YAPILAN YORUMLAR