Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Atomic Alarm Clock

Windows bilgisayarlar için hazırlanmış bir alarm programıdır Atomic Alarm Clock. Windows bilgisayarınızın saatinin yerine de geçebilecek olan bu programı kendi istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.

 

Atomic Alarm Clock‘u Windows saatiniz yerine kullanabilirsiniz. Program araçlarıyla isteklerinizi kolaylıkla yerine getirebilir. Farklı saat ve takvim yüzleriyle size kişiselleştirme imkanı verir. Tüm bunların yanında sade arayüzü ile kullanması da oldukça kolay bir programdır diyebiliriz.

 

Farklı zaman dilimleri içerisinde size saat bilgisi sunabilir , istediğiniz zaman dilimini ve saat yüzünü seçmenize imkan da verir. Bunun yanında alarm kurmanıza olanak sağlar. Alarm kurarken sunmuş olduğu araçlar ile alarmınız ne zaman , nasıl istiyorsanız o şekilde çalar.

 

Özetleyecek olursak bu program ile Windows bilgisayarınızın saatini bir nevi geliştirebilirsiniz. Daha değişik görünümler verebilir , uyarıcı sistemler ile işlerinizi unutmamanızı sağlayabilir. Denemenizde yarar olan bir alarm – saat programıdır.

Atomic Alarm Clock YAPILAN YORUMLAR
  • Cüneyt
    4 sene önce

    Gelişmiş özellikleriyle iyi bir sast deneyimi sunuyor gxel program