Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Ashampoo WinOptimizer

Ashampoo WinOptimizer Windows bilgisayarların bakımını yapmak , bilgisayarı gereksiz dosyalardan kurtarmak ve hızlandırmak amacıyla yapılmış bir programdır. Böylece bilgisayardan alacağınız verimi de artırır , daha performanslı bir bilgisayar deneyimi yaşatır.

 

Ashampoo WinOptimizer ile bilgisayarınızın genel durumunu öğrenebilirsiniz. Performans ölçümleri yapabilir , sistem özellikleri bellek ve sabit disk kullanımı hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Sistem bakımı ve performans arttırma araçları sayesinde bilgisayarınızı gözle görülür biçimde hızlandırabilirsiniz. Dilerseniz internetinizi , dilerseniz bilgisayarınızın açılışını hızlandırabilirsiniz. Ayrıca diğer pek çok aracıyla da normalde uzun sürede hallettiğiniz işleri daha kısa sürelerde halledebilirsiniz.

 

Bilgisayar sisteminizin yedeğini de alabileceğiniz program ile sıkıntılı bir durumda bu yedeği kullanarak bilgisayarı eski haline çevirebilirsiniz.

 

Bilgisayarınızın bakımını üstlenen program bununla da yetinmiyor. Bilgisayarınızın güvenliği konusunda da size yardımcı olabilen Ashampoo WinOptimizer , bu konuda sizi rahatlatabilir.

Ashampoo WinOptimizer YAPILAN YORUMLAR