Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Ashampoo Backup

Eğer bir siyah ekranın önüne oturduysanız, Windows başlatmayı reddettiyse, yedeklerin değerini bilirsiniz. Ve verilerinizi güvende tutmak çok kolay! Ashampoo Backup tümüyle ilgili olduğu gibi, tüm disk bölümlerini sadece birkaç tıklamayla yedekleyin ve dosyalarınızı tamamen sistem arızasında bile geri yükleyin. Bu uygulama, sizin için ağır kaldırma yapmak için özel olarak tasarlanmıştır, bu da sürekli kullanıcı etkileşimi veya sistem yavaşlaması gerekmeden güvenlik anlamına gelir. Bu basit, hızlı ve güvenlidir.

 

Ashampoo Backup, yedekleme oluşturma ve geri yükleme işlemlerinin tüm gereklerini kapsar. Bir disk bölümü, hedef konum ve zaman seçmeniz yeterlidir. Şu andan itibaren, Ashampoo Backup programı dosyalarınızı arka planda güvenli bir şekilde yedekleyecektir. Asgari efor ile maksimum güvenlik deneyimi, teknik bilgi gerektirmez.

 

Yedeklemeleri geri yüklemek, onları oluşturmak kadar kolaydır. Dosyalarınızı Ashampoo Backup ile geri yükleyin veya verilerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde kurtarmak için toplam sistem arızası durumunda acil durum diskini / flash sürücüyü kullanın. Ayrıca, Windows Gezgini aracılığıyla tek tek dosyaları da görüntüleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz. Bundan daha kolayı olamaz !

 

Artımlı yedekleme teknolojisi sayesinde yedeklemeleriniz her zaman günceldir ve rakip ürünlerle oluşturulan yedeklerden% 50 daha az disk alanı gerektirir. Devasa arşivler oluşturmayı kolaylaştırmak için 2 terabayttan fazla büyük diskler bile destekleniyor. Ve her yedekleme işlemi sırasında, tüm veriler, karmaşık yedeklemeler için bile olsa, hataları ortadan kaldırmak için sürekli olarak doğrulanır.

Ashampoo Backup YAPILAN YORUMLAR