Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

ApowerRec

ApowerREC programı masaüstü aktiviteleriniz, canlı akış videolarınız, web toplantılarınız vb. dahil olmak üzere ekranınızdaki her şeyi kaydedebilir. Etkinliğinizi tam ekranda veya ekranınızdaki özel olarak ayarlanmış, özelleştirilmiş bir bölgede sesle birlikte yakalayabilir ve videoların sesle senkronize olmasını sağlamanın büyük bir yeteneği vardır. Ayrıca, web kamerasıyla birlikte webcam kaydetme veya ekran yakalama da yapılabilir ve bu ekran kayıt yazılımı ile görüntülü sohbet kaydedebilir veya bir eğitici video hazırlayabilirsiniz.

 

ApowerREC, kayıtlara açıklama ekleme, kayıt görevleri oluşturma, yakalanan videoları yükleme, ekran görüntüleri alma ve daha pek çok özelliği ile entegre edilmiş çok amaçlı bir ekran kayıt yazılımıdır.

Yukarıda yer alan videodan da aslına bakarsanız ApowerRec programının kullanımının ne kadar kolay olduğunu görebilirsiniz.

 

Çok işlevli bir program olarak, ApowerREC ayrıca ekran görüntülerini almanız için araçlar sunar. Ekranınızın herhangi bir bölümünü yakalamak istiyorsanız, sadece ana panele gidin, “Screenshot” ı bulmak için “Araçlar” a basın ve ardından bir ekran görüntüsü almak için tıklayın. Bir görüntüyü çekmek için bir bölgeyi tıklayıp sürükledikten sonra, farenizi serbest bırakabilir ve ardından ekran görüntüsüne şekiller, oklar veya metinler ekleyebilir ve vurgulayabilir veya bulanıklaştırabilirsiniz. Ayrıca, ekran görüntüsünü çevrimiçi olarak yüklemenize veya bu ekran yakalama aracıyla arkadaşlarınızla paylaşmanıza izin verilir.

 

Ayrıca, kayıt işlemi sırasında, kayan araç çubuğundaki ekran görüntüsü simgesine tıklayarak kayıt bölgesinin ekran görüntüsünü oluşturabilir ve dosya otomatik olarak kaydedilecektir. Ekran görüntüsünü kontrol etmek için ana paneldeki “Ekran Görüntüsü” dosya listesine gidebilirsiniz.

ApowerRec YAPILAN YORUMLAR