Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Any Video Converter Ultimate

İnternet ortamında görmüş olduğunuz her videoyu kaydetmenize olanak sağlayan yada dönüştürmenize imkan sağlayacak olan program Any Video Converter Ultimate programıdır.

 

Netfilix ve benzeri internet sitelerinden video yakalayabilir bunları kaydedebilirsiniz. YouTube ve benzeri bir o kadar internet sitelerinde istediğiniz videoları indirip, DVD gibi ortamlara yazmanıza olanak sağlar.

 

Sadece videoları indirmekle kalmayıp iPhone, iPad, Android Telefonlar, Amazon Kindle Fire gibi cihazlar için dönüştürme desteği sağlar. Sadece bunlarla da kalmayıp, MOV, M2TS, MXF, OGM, RMVB, RM, WMV, QT, WebM, FLV, MVI, F4F, MOD, TS, TP, DVR-MS, Divx gibi tüm video formatlarını AVI, WMV, MP4, MPEG-1, MPEG-2, FLV, SWF, MKV, 3GP ve 3G2’ye, iPod, iPad, iPhone, PSP; Google Nexus One, BlackBerry, HTC ve Nokia gibi tüm taşınabilir telefonlar, PS3, Xbox360 ve Wii gibi oyun konsolları, Ascend D1 quad, Google Nexus One, Sony Xperia Z, Xperia TL, Nexus 7, Samsung Galaxy Note 2, BlackBerry, Samsung Galaxy, HTC, Nokia Lumia 920, Lumia 925 gibi “Phablet”ler ve Kindle Fire HD, Kindle Fire HDX 8.9, Sony Xperia Tablet S, Nook HD/HD+ gibi formatlar ve cihazlar için kendi aralarında dönüştürme imkanı sağlar.

Any Video Converter Ultimate YAPILAN YORUMLAR