Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Ammyy Admin

Ağ bilgisayarlarını ve sunucuları karmaşık NAT ayarları veya Güvenlik duvarı sorunları olmadan uzaktan yönetebilirsiniz. İş arkadaşlarınıza uzaktan erişim yazılımı ile yardımcı olun ve iletilen tüm verilerin güvenli bir şekilde güvenceye alındığından emin olabilmek için Ammyy Admin ‘in uzak masaüstü bağlantısı ve kontrolü için bir araç olarak kullanılması, zamandan ve paradan tasarruf etmenin en iyi yoludur.

 

Uzak ofis PC masaüstünüze Internet üzerinden her yerden ve her zaman hızlı ve kolay bir şekilde erişebileceksiniz. Uzak masaüstü erişimi, gerekli belgeleri ve dosyaları çalışma bilgisayarınızdan almayı veya ofis bilgisayarında yüklü olan belirli yazılımı etkinleştirmeyi kolaylaştırır. Ammyy Admin, çalışanların uzak bir yerden uzakta çalışabilmeleri için mükemmel bir çözümdür.

 

Ammyy Admin ile çevrimiçi sunumlar düzenlemek veya uzaktan eğitim için sanal sınıflar tutmak kolaydır. Sınıf materyalleri içeren sunumunuzu, toplantı katılımcıları veya sanal sınıftaki öğrencilerle uzaktan masaüstlerinde gerçek zamanlı sesli sohbet yoluyla iletişim kurabilirsiniz.

 

Ammyy Admin ile uzak masaüstü kontrol oturumunu başlatmak için, kullanıcı ve sistem klasörlerine veya sistem kayıt defterine düzinelerce dosya ve kayıt getiren büyük uzak masaüstü yazılımlarını indirip yüklemeniz gerekmez. Tek yapmanız gereken küçük (0.5 Mb) Ammyy Admin exe dosyasını indirmek, başlatmak ve bağlanmak istediğiniz bilgisayar kimliğini girmek. Bu, sıkıcı ayarların yapılmasını engelleyen uzak bir PC’ye bağlantı kurmak için en basit yoldur. Ammyy Admin’i ilk uzaktan oturum başlatmanın anına indirdiğiniz andan itibaren 20 saniyeden daha uzun sürmez.

Ammyy Admin BENZER İÇERİKLER
Ammyy Admin YAPILAN YORUMLAR