Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Amazon Alexa

Sizin için Amazon ‘un geliştirmiş olduğu Alexa adlı asistanı kullanmak için alın işte size sebepler :

 

HER ZAMAN HAZIR, BAĞLANTI VE HIZLI
Ücretsiz Alexa Alexa Uygulaması ile Alexa, favori müziğinizi çalmaya, hava durumu ve haber güncellemelerini sağlamaya, soruları yanıtlamaya, listeler oluşturmaya ve çok daha fazlasına her zaman hazırdır. Alexa’nın beyni bulutta, dolayısıyla sürekli olarak zaman içinde daha fazla işlevsellik öğreniyor ve ekliyor. Alexa’yı ne kadar çok kullanırsanız, konuşma kalıplarınıza, kelime dağarcığınıza ve kişisel tercihlerinize o kadar çok uyum sağlar.

 

 

ENTEGRE CİHAZLARIN KULLANILMASI İÇİN YENİ BİR YOL
Akıllı Ev, ayar cihazları ile, akıllı lambalarınızın durumunu, kontrolünü veya durumunu kontrol edin, evinizde ve hareket halindeyken kilitler ve termostatlar. Akıllı ışıklar grupları oluşturun ve tek bir komutla bir odadaki tüm ışıkları kontrol edin. Akıllı evinizi özel rutinler ile otomatikleştirin – tek komutla Flash Briefing’inizle uyanabilir, ışıkları açabilir ve akıllı fişi açarak kahve hazırlayabilirsiniz

 

 

AİLE VE ARKADAŞLARLA BAĞLAN
Alexa Uygulaması ile, Amazon Echo cihaz sahiplerini ve Alexa App ile herhangi birisini telefonlarında veya tabletlerinde arayabilir ve bunlara mesaj gönderebilirsiniz. Evden uzakta olduğunuzda, hızlı arama yapmak veya ailenizin Echo cihazına bir mesaj göndermek için uygulamayı kullanın. Ev aramak için uyumlu Alexa cihazlarınızla anında bağlantı kurmak için Drop In’i etkinleştirebilir veya ailenizin akşam yemeği için zamanının geldiğini veya yaşlı bir akraba olup olmadığını kontrol etmesini sağlayabilirsiniz.

 

 

MÜZİK HER YERDE
Tüm müziklerinizi yayınlayın, radyo istasyonlarını dinleyin ve uyumlu Echo cihazlarında veya Amazon Alexa Uygulaması ile haber ve bilgilere erişebilirsiniz. Çok oda müziği ile, müzikle kendinizi çevrelemek için bu cihazlarda müzik çalmak üzere aynı Wi-Fi ağında uyumlu Echo cihaz grupları oluşturun.

 

 

NASIL ÇALIŞIR
Alexa’nın etkin olduğu cihaz sahipleri için Amazon Alexa Uygulaması, cihazlarınızı ayarlamanıza ve alarmlarınızı, müzik listelerinizi, alışveriş listelerinizi ve daha fazlasını – nerede olursanız olun – kolayca yönetmenizi sağlayan Alexa özellikli cihazlarınızın arkadaşıdır. Sadece Amazon Alexa Uygulaması’ndaki basit yönlendirmeli kurulumu kullanarak evinizin Wi-Fi ağına bağlanarak başlayın.

Akıllı Ev ve Rutinler sadece Android 5.0 veya daha yeni sürümler için kullanılabilir. Bazı özellikler, örneğin Uygulama İçi Alexa desteği, Alexa çağrısı ve mesajlaşma, Akıllı Ev kontrolleri ve Müzik gibi tüm konumlarda mevcut değildir.

Amazon Alexa YAPILAN YORUMLAR