Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Alpemix

Alpemix uzaktan yardım ve sunum için kullanabileceğiniz en kullanışlı programdır. Alpemix sayesinde farklı konumlarda ki tanıdıklarınız ile yan yan oturuyormuş gibi çalışabilir ve işiniz üzerinde çalışabilirsiniz.

 

Kurulumu çok basit olup her hangi bir ek kurulum gerektirmeden bilgisayarınıza indirip kurulumuna başlayabilirsiniz. Üyelik zorunlu olmayan bu programı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Karşı bilgisayara bağlanmak için hiç bir ayarlama yapmanıza gerek yoktur. Program sizlere otomatik olarak bir ID ve Şifre verir. Bu ID ve Şifrenin girilmesi takdirinde karşıda ki bilgisayar sizin bilgisayarınıza erişim sağlayacaktır.

 

Müşterileriniz sisteme kayıt olmalarına gerek kalmadan sizin belirleyeceğiniz şifre ve parola ile Alpemix’i kullanan bir kişi her seferinde farklı bir ID yada Şifreyi karşı tarafa iletmeden sizin bilgisayarınıza bağlanabilir. Siz veya bağlantı kuracağınız kişi güvenlik duvarlarının, NAT cihazlarının arkasında olsa dahi, Alpemix karşı tarafla birebir bağlantı kurar. Sisteminizde herhangi bir ayar yapmanız gerekmez. Siz ve karşınızdaki kişi kurulum yapmadan aynı program üzerinden uzaktan masaüstü bağlantısı yapabilirsiniz.

Alpemix BENZER İÇERİKLER
Alpemix YAPILAN YORUMLAR