Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

AIDA64 Extreme

AIDA64 Extreme programı sınıfında rakipsiz bir donanım motoruna sahiptir. Yüklü yazılım indirme ve overclock desteği sağlar. Sensörler gerçek olarak, doğru bir şekilde, sıcaklık ve fan okuması, bir araya getirirken, cihazda algılamaya ve önlemeye yardımcı olur. Ayrıca, ölçüme yönelik cihazlar veya tüm banka için ölçmek için çoklu kriter sunar. Windows 10 ve Windows Server 2016 dahil olmak üzere tüm 32 bit ve 64 bit Windows cihazlarında uyumludur.

 

AIDA64, donanım yapılandırması ve 50’den fazla yüklü program, yazılım lisansı, güvenlik uygulaması ve Windows ayarları hakkında 50 sayfadan fazla bilgi sağlar. AIDA64 Sistem Kararlılık Testi, bilgisayarı mutlak sınırlarına getirmek için 64 bit çok iş parçacıklı stres testi modülünü kullanır. Sabit disk, SSD ve OpenCL GPGPU video adaptörü stres testi de mevcuttur.

 

AIDA64, bilgisayar içersinde, açılmasına gerek kalmadan ayrıntılı bilgi sağlamak için sınıfındaki en doğru donanım tespit yeteneklerine sahiptir. Donanım algılama modülü, 200.000’den fazla giriş tutan kapsamlı bir donanım veritabanı ile güçlendirilmiştir. AIDA64, bilgisayarın çeşitli veri işleme görevlerini ve matematik hesaplamalarını ne kadar hızlı gerçekleştirdiğini ölçmek için bir dizi 64-bit benchmark uygular. Sistem RAM bant genişliğini ve gecikmeyi analiz etmek için çok iş parçacıklı bellek ve önbellek ölçütleri kullanılabilir.

 

AIDA64, yüklü programlar, yazılım lisansları, güvenlik uygulamaları ve Windows ayarları hakkında 50 sayfadan fazla bilgi sağlar. Başlangıç işlemleri, hizmetler, DLL dosyaları, başlangıç programları ve ziyaret edilen web sayfalarının listesi de mevcuttur. AIDA64, bilgisayara bağlı çeşitli LCD / VFD aygıtlarında hayati sistem verilerini görüntüleyebilir. En yeni AIDA64 sürümü, 50’den fazla LCD ve VFD ekranını destekler ve akıllı telefonlarda ve tabletlerde sensör değerlerinin kablosuz uzaktan izlenmesini sağlar.

 

AIDA64, sıcaklıkları, voltajları, fan hızlarını ve güç çekimlerini ölçmek için 250’den fazla çeşitli sensör cihazını destekler. Ölçülen değerler Sistem Tepsisi simgeleri, OSD paneli, Masaüstü Gadget’ı, Logitech G15 / G19 Oyun Klavyesi LCD’si ve Razer SwitchBlade LCD ekranında görüntülenebilir.

AIDA64 Extreme YAPILAN YORUMLAR