Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Adobe XD

Web sitelerini, mobil uygulamaları ve daha fazlasını tasarlamak için hepsi bir arada UX / UI çözümü olan Adobe XD ile konseptten prototipe geçin. Adobe XD için yeni Starter planı ile hızlı, kolay ve ücretsiz. İndir linkine tıkladıktan sonrasında işletim sistemine göre ücretsiz otomatik indirme işlemi başlayacaktır.

 

Adobe XD, günümüzün UX / UI tasarımcıları için, hız darbelerini ortadan kaldıran ve gündelik görevleri zahmetsiz hissettiren sezgisel araçlarla üretilmiştir. Temel bilgileri öğrenin ve şablonları, bileşenleri ve muhteşem kullanıcı deneyimleri oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi içeren ücretsiz UI kitleriyle başlayın.

 

Statik tel kafeslerden tek bir tıklamayla etkileşimli prototiplere geçin. Tasarımınızda değişiklikler yapın ve prototip güncellemenizi otomatik olarak görün – senkronizasyon gerektirmez. Prototiplerinizi önizleyin, iOS ve Android cihazlarda geçişlerle tamamlayın, ardından hızlı geri bildirim almak için bunları ekibinizle paylaşın.

 

XD, hem Mac hem de Windows için doğal olarak tasarlanmıştır ve Creative Cloud’un bir parçasıdır. Bu sayede, hangi platformu kullanırsanız kullanın, Photoshop ve Illustrator gibi uygulamalarla aynı en yüksek performansı, hassasiyeti ve pürüzsüz entegrasyonu elde edersiniz.

 

Artık Photoshop ve Sketch dosyalarınızı sadece uygulamanın içinde açarak XD’ye getirebilirsiniz. Tasarımlarınız otomatik olarak XD dosyalarına dönüşür, böylece prototiplerinizi hızlı bir şekilde çalıştırabilir ve çalıştırabilirsiniz.

 

 

Adobe XD’nin Ücretsiz Sürümü Ne Kadar Sınırlı ?

Ücretsiz bir ürün olan Adobe XD, basit iş akışına ve kullanıcı dostu araçlara bir kuruş harcamadan bağlanmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ücretsiz sürümün en büyük dezavantajı, aynı anda birden fazla aktif paylaşımlı prototipe veya tasarım şartnamesine sahip olmazsınız.

 

Yani ilk tasarımınız veya projeniz için ücretsiz sürüm yeterli olabilir. Ekip veya uygulama geliştiricilerinizle daha fazla tasarım veya proje paylaşmaya geldiğinde, hızla bir duvara çarpacaksınız. Çeşitli çalışma yüzeylerinizi her zaman .PNG dosyaları olarak Dosya> Dışa Aktar seçeneği aracılığıyla her zaman ücretsiz olarak dışa aktarabilirsiniz.

 

Ancak, çalışma yüzeyleri arasındaki paylaşılan prototip ve etkileşim, burada öne çıkan özelliklerden biridir. Bu uygulama hala olmadan, sadece aynı ölçüde değil, yararlıdır. Tamamen gerçekleştirilmiş bir prototip inşa edemezsiniz, ancak tasarımınızı hızlıca yapabilirsiniz.

 

Ücretsiz sürümün diğer kısıtlamaları arasında Creative Cloud aboneleri için sınırlı sayıda Typekit yazı tipi ve 2GB’lık (100 GB’nın aksine) depolama alanı bulunmaktadır. Ödemeli sürüm için nakit ödemeye karar verirseniz, Adobe XD bu uygulama için aylık 9,99 ABD doları veya Creative Cloud paketinin tamamı için yalnızca 52,99 ABD doları tutarına mal olur. Adobe Creative Cloud’un paraya değer olduğunu düşünüyoruz.

Adobe XD YAPILAN YORUMLAR