Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Adobe Reader

Bilgisayarınızda mutlaka yer alması gereken ve iş dünyasının olmazsa olmazlarından olan program Adobe Reader‘dir. Adobe Systems Incorporated şirketinin geliştirmiş olduğu programlardan biri olan Adobe Reader programı sayesinde pdf okuma ve pdf görüntüleme işlemleri yapabilirsiniz.

 

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu program sayesinde bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz .pdf uzantılı dosyaların açılması gereken program Adobe Reader olmaktadır. Günümüzde internet ortamında işimize yarayacak bir çok dokümanlar .pdf uzantılı olarak hazırlanmaktadır.

 

Bu uzantılı dosyaları görüntülemek için ise kullanacağımız program ise Adobe Reader olacaktır. Doküman üzerinde yakınlaştırma uzaklaştırma gibi özelliklere sahip olan program sayesinde o doküman içerisine yerleştirilmiş tüm resim gibi medya dosyalarını da o program sayesinde görüntüleyebilirsiniz.

 

Ayrıca pdf dosyası açma gibi çeşitli işlemleri yapabileceğiniz gibi şifre korumalı pdf dosyası desteğine de sahiptir. PDF yazdırma özelliği sayesinde de işinize yarayan bu doküman dosyasını doğrudan yazıcınıza göndererek çıktısını alabilirsiniz.

Adobe Reader YAPILAN YORUMLAR