Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Adobe AIR

Adobe AIR çalışma zamanı, geliştiricilerin aynı kodu Windows ve Mac OS masaüstleri için iPhone, iPad, Kindle Fire, Nook Tablet ve diğer Android aygıtları için yerel uygulamalara paketlemelerini ve 500 milyondan fazla mobil uygulama mağazasına ulaşmalarını sağlar.

 

Tarayıcı, iOS ve Android için çarpıcı, çarpıcı hızlı sinematik 2D ve 3D oyunlar oluşturun. OpenGL ve DirectX grafiklerinin gücünü kullanan tam hızlandırılmış GPU oluşturma özelliğini kullanabilirsiniz.

 

Geliştiricilere AIR yerel uzantılarını kullanarak kendi yerel, platforma özgü kodlarına çağrı yapma olanağı verin. Geliştiricilerin daha fazla güçlendirilmesi için, Adobe Play Geliştirici Araçları aracılığıyla ücretsiz yerel kitap kümeleri kullanılabilirsiniz.

 

H.264, AAC ve MP3 gibi endüstri standardı kodeklerle yüksek kaliteli HD video oynatın. Sınıfında en iyi video performansını sağlamak için tüm platformlarda ölçeklendirilmiş GPU donanım optimizasyonunu ve yonga setlerini kullanın.

 

LZMA sıkıştırma API’leri, bir çöp toplama API’si, Stage 3D için doku sıkıştırma desteği ve daha fazlası aracılığıyla yüksek performanslı uygulamalar sunun.

Adobe AIR YAPILAN YORUMLAR