Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Ace Stream

Pek çok kullanıcı canlı yayınları internetten takip ediyor ve bunun için de Stream yani yayın programlarını kullanıyorlar. Ace Stream ise bu amaca hizmet eden oldukça kullanışlı bir program.

 

BitTorrent protokolü üzerine kurulan Ace Stream farklı ürünler ve çözümler içeren bir multimedya programıdır. BitTorrent’in yanında P2P teknolojisi kullanılan Ace Stream adlı programda yüksek boyutlu dosyaların transferi sırasında kullanılabilecek en etkili çözümlerin bir tanesidir.

 

Ace Stream ile yerli ve yabancı yayınları yüksek çözünürlükte takip edebilirsiniz. Elbette burada önemli olan husus internetinizin hızı olsa da Ace Stream ile en iyi verimliliği alacağınız kesin. Donma , kalitede ani düşüş gibi pek çok sorunun önüne geçmeyi başarmış bir yayın programı Ace Stream.

 

Eğer çoklu medya oynatıcı arıyor iseniz hiç düşünmeden Ace Stream ‘ı kullanabilirsiniz. Ace Stream ‘a gireceğiniz adres ile canlı tv izlemeniz mümkün olacaktır. Canlı tv izler iken programda kullanılan P2P ve BitTorrent protokolü sayesinde görüntü kalitesi bozulmadan izleyebilirsiniz.

 

Yayınlar için kullanılabilmesinin yanında videolar için de video oynatıcı görevi görebilmektedir. İçerik dağıtım ağı CDN özelliği ise bu programın neden bu kadar popüler olduğunu açıklar nitelikte.

 

Video oynatıcı olarak kullanabileceğiniz , yerli yabancı kanalları takip edebileceğiniz ve içerik paylaşımı yapabileceğiniz Ace Stream programını denemenizi tavsiye ederim.

Ace Stream YAPILAN YORUMLAR
  • Recep Çalışkan
    5 sene önce

    İşime yaradı teşekkürler