Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

7-Data Android Recovery

7-Data Android Recovery  programı Android cihazınızdan kayıp veri kurtarma yardımcı olacak güçlü yeni teknoloji kullanmaktadır. Bu bizim kullanımı kolay Android veri kurtarma yazılımı ile mümkün hale getirilmiştir. Ücretsiz veri kurtarma yazılımı ile, bozulma veya kazara silinme nedeniyle kaybolup kaybolmadıklarına bakılmaksızın Android cihazlarınızdan kaybolan verileri alabilirsiniz.

 

Hiç Android’den silinen fotoğrafları kurtarmayı merak ettiniz mi? Artık merak etmeyin, 7-Data Recovery, Android’de silinmiş dosyaların kurtarılmasına yardımcı olabilir. Güçlü yazılımımızla Android veri kurtarma ile ücretsiz olarak başlayabilirsiniz.

 

7-Data Recovery, Android telefonunuzdan çeşitli görüntü formatlarını kurtarmak için tasarlanmıştır. Android fotoğraf kurtarma için kullanılabilecek sadece birkaç popüler biçim JPG, JPEG, PNG, GIF ve daha fazlasını içerir. Bununla birlikte, dosya kurtarma yazılımımız ayrıca çeşitli biçimlerde diğer dosya türlerini de edinebilir. Aslında, hemen hemen her tür dosya kurtarılabilir, örneğin: belgeler, videolar, müzik dosyaları, e-postalar, uygulamalar, veritabanları ve daha fazlası.

 

7-Data Recovery, bir DIY yazılımı olarak tasarlanmıştır ve kullanımı kolaydır. Bu, karmaşık cihazlara veya zor teknik çözümlere ihtiyaç duymadan Android cihazınızdaki önemli dosyalarınızı kurtarmanıza yardımcı olur. Tek ihtiyacınız olan “Yığın Depolama” modunda bilgisayarınıza bağlı bir Android telefon ve başlamak için hazırsınız.

 

7-Data Recovery telefon veri kurtarma yazılımını indirip yükledikten sonra, aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir:

  • Android cihazınızda “Yığın Depolama” modunu etkinleştirin, bu işlem genellikle Android cihazınızdaki “Geliştirici Modu Ayarları” ile yapılır.
  • Android telefonunuzu Windows bilgisayarınıza bağlayın, telefon artık bir USB sürücü veya hafıza kartı gibi bir depolama aygıtı olarak algılanmalı ve görünür olmalıdır!
  • Disk Drill yazılımını açın ve Android telefonunuzu arayın (Yığın Depolama olarak bağlı). Telefonun yanındaki “Kurtar” a tıkla ve gülümse, sadece bir veri kurtarma şampiyonu ol.
  • Android cihazınız Yığın Depolama Modunu desteklemiyorsa, kaybolan verilerinizin alınabilmesi için önce onu kökleştirmeniz gerekir. Disk Drill size süreç boyunca kolayca yol gösterecektir.

 

Tarama bittiğinde, sonuçlar ekranınızda görünecektir. Birçok dosya türünü göreceksiniz, kurtarmak istediğiniz dosyaları seçebilir ve daha sonra doğrudan bilgisayarınıza veya başka bir yeni depolama cihazına kaydedebilirsiniz.

7-Data Android Recovery YAPILAN YORUMLAR