Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
5 Dakikada Bağımlılık Yapan 5 Mobil Oyun

5 Dakikada Bağımlılık Yapan 5 Mobil Oyun

  • Ana Sayfa
  • Blog
  • 5 Dakikada Bağımlılık Yapan 5 Mobil Oyun

Hayat beş dakikalık boşluklarla doludur. Belki bir fincan kahve için sırada bekliyorsunuz veya randevunuz için 10 dakika erkendesiniz. İlk içgüdüsünüzü Facebook ya da Instagram’ı açmak ya da haberleri okumaya başlamak. Ama aslında hepsi oldukça sıkıcı.

 

Bu beş dakikayı harcamak için daha iyi, daha üretken bir yol var. Sosyal medya paylaşımlarında akılsızca ilerlemek yerine, ya da bir başka clickbait başlığına takılmak yerine, akıllı telefonunuzda hızlı bir oyun oynayabilirsiniz. İster bu rahatlatıcı iOS bulmaca oyunlarından biri olsun, isterse de bu oyunlardan biri çılgın yollarla kontrol ediyor.

 

 

1- Thress

Beş dakikanız varsa ve bunu boşa kullanmak yerine fikrinizi kullanmak için bir şeyler yapmak istiyorsanız, Threes! oyun sizin için. Eklemleri veya katları birleştirmek için dört-dört ızgara etrafında kayan numaralı fayanslar içerir. İlginç ama canlandırıcı arka plan puanı sadece oyunu daha eğlenceli hale getirir.

 

Oyun, etrafta kaymak için ızgarada boş alan kalmadığında sona erer. Oyunun tamamlanması 3 ila 7 dakika sürmeli ise bunun güzelliğidir. Hızlı hareketler yapmak için zihnin hızlı düşünmesini ve çevikliğini gerektirir, böylece maksimum puanlar kazanabilirsiniz.

 

İndirmek için : Android / iOS

 

 

2- Desert Golfing

Çöl Golf, diğer hiçbiri gibi bir golf oyunu değildir. Çölde golf oynuyorsunuz, kum tepeleri ve sürekli parlayan güneş sizi beklemektedir. Oyun sadece seviyeye seviye devam etmektedir. Teoride her seviye oldukça basittir. Bir ucunda bir delik var, diğer ucunda golf topu var ve nişan almak için kaydırabilirsiniz. Oyunun amacı? Golf topu deliğe mümkün olan en az sayıda çekin. Biliyorsun, gerçek golf gibi.

 

Her hedef başarıldıktan sonra, yeni bir kurs oluşturulur ve oyun devam eder. Yeni bölümler oyunda gelmeye devam edecektir. Çöl Golfü sonsuz bir oyun olma amacındadır. Grafikler basit ve oyun da öyle. Ama bu tatmin edici ve yatıştırıcı bir deneyim.

 

İndirmek için : Android / iOS

 

 

3- Alto’s Advanture

Alto’nun Maceraları, yıllardır oynadığımız snowboard oyunlarını alıp onlara çok fazla güzellik katıyor. İPhone’daki en iyi görünümlü oyunlardan biri. Ve oyun da çok perişan değil. Alto, kaçtığı llamas’ı aramak için karla kaplı dağlarda ilerlemeye her zaman hazır olan sonsuz bir sprinter / snowboarder.

 

Oyun, engelleri aşmak ve seviyeleri, karakterleri ve snowboardları açmak için para toplamak için yükseklikleri atlamakla ilgilidir. Bu basit bir oyundur, ancak kontrollere fazla dikkat etmeden odaklanmanızı ve ilgilenmenizi sağlar.

 

İndirmek için : Android / iOS

 

 

4- Pokeman GO

Pokémon tüm zamanların en popüler oyunlarından biridir. Ve şimdi de akıllı telefonunuzda. Pokémon’un bu yeni oyunu en sevdiğiniz Pokémon’u gerçek dünyaya taşıyor.

 

Pokemon GO’da oyuncular, oynamak için gerçek dünyadaki yeni yerleri keşfetmeye devam etmek zorundalar. Oyunda ilerlemenin tek yolu budur. Artırılmış Gerçeklik modu, ekranınızda bir Pokémon’un gerçek yaşam görüntüsünü göstermek için kamera ve jiroskopu kullanır. Onu yakalamak için bir Poké Topu atın!

 

Bu oyunu arkadaşlarınızla kolayca oynayabilir ve Pokémon’la da ticaret yapabilirsiniz. Ve spor salonları, arenalar ve Pokemon dövüşleri de dahil olmak üzere Pokémon GO için çok daha fazlası var. Bir dahaki sefere birkaç dakika için bir yer beklersiniz, Pokémon GO’yu ateşleyin ve biraz dolaşın. Kim bilir, nadir bir Pokémon yakalayabilirsin.

 

İndirmek için : Android / iOS

 

 

5- Super Mario Run

En sevdiğiniz çocukluk anılarınızdan biri olan Super Mario, artık akıllı telefonunuzda. Mario’nun bu yeni versiyonu, kombine edilen eski Mario’ya ve akıllı telefonun yeni teknolojilerine sahip.

 

Mario’yu kontrol etmek için tek yapmanız gereken, ilerlemeye devam ederken ekrana dokunmak veya kaydırmaktır. Zaman, para topla ve hedefe ulaşmak için yüksek atlar, orta hava dönüşleri ve duvar atlamak için musluklar doğru zaman. Yüzeyde, Subway Surfers gibi sonsuz bir koşucunun klonu gibi görünebilir, ancak Super Mario Run bundan çok daha fazlasıdır. Tam oyunun kilidini açmak için ödeme yaptıktan sonra, dört yeni moda erişebilirsiniz. Kampanya modunu tamamlayabilir veya kendi krallığınızı bile oluşturabilirsiniz !

 

İndirmek için : Android / iOS

5 Dakikada Bağımlılık Yapan 5 Mobil Oyun YAPILAN YORUMLAR