Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
2018 ‘de Çıkan 3 Yeni Oyun

2018 ‘de Çıkan 3 Yeni Oyun

2017 yılında çıkan oldukça iyi oyunları keyifle oynadık. Ardımızda bıraktığımız yılda çeşit çeşit oyunların olduğu bir yıldı ve 2018 yılı da öyle olacak gibi gözüküyor.

 

Yeni yıl ile yepyeni oyunlarda geliyor. 2018 yılıyla oyun sevenleri bekleyen çeşit çeşit oyunlar geliyor. Yeni oyunları sabırsızlıkla bekleyen için derledik. Sevebileceğinizi düşündüğümüz en başarılı 3 oyunu seçerek, hangisini oynamak isteyeceğinizi sizlere bırakıyoruz.

 

1- Anthem

Bu oyunu bilgisayardan, PS4 üzerinden, Xbox One üzerinden oynayabilmektesiniz. E3 fuarında tanıtılmış olan Anthem’in arka planında Neverwinter Nights, Baldur’s Gate, Dragon Age ve Mass Effect gibi serilerle imza atmış olan BioWare bulunmaktadır. Sadece bunu bilmek bile Anthem üzerine beklentileri oldukça yükseltmekte. Anthem, bir aksiyon – RPG oyunudur. Senaryo moduna çok önem verildiği söylenmekte. Bu oyunda oyuncular birer Freelancer rolüne bürünerek oynanmaktadır. Herhangi bir ertelenme yaşanmazsa sonbahar aylarında oyun severler ile buluşacaktır.

 

 

2- Detro Exodus

Metro Exodus oyununu bilgisayar, Xbox One ve PS4 üzerinden oynayabilmektesiniz. Metro serisi oyunları ve kitapları ile dünyada ve Türkiye’de oldukça büyük bir hayran kitlesine sahiptir. Serinin devamını merakla bekleyen oyuncular için E3’de tanıtımı yapılmıştır. 2036 yılında, nükleer savaş sonrasında dünyada hayatta kalan insan ve yaratıkların olduğu bir dünyada geçiyor. Hem iç savaşla boğuşurken, Artyom olarak Doğu’da yeni hayat arayışlarına gireceğiniz bir oyun.

 

 

3- Far Cry 5

Bu oyunu bilgisayarınızdan, Xbox One’da, PS4’de oynayabilmektesiniz. Tarih öncesi çağlara ve dünyanın her yerine bizi sürükleyen Far Cry, yeni serisinde gerçek olmayan, tamamen hayal ürünü bir yere bizi sürüklemektedir. 27 Mart’ta çıkacağı düşünülmekte olan oyun ile kendimizi bir Amerikan kasabasında buluyoruz. Oyun Hope County’de geçmekte ve kendi karakterinizi yaratabilme imkanı vermektedir. Şerif yardımcısı olarak oyunda amaç ise Joseph Seed’ten kasabayı kurtarmak olacaktır.

2018 ‘de Çıkan 3 Yeni Oyun YAPILAN YORUMLAR