VirtualBox

VirtualBox

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu116,77 MB
ÜreticiOracle
İşletim SistemiWinXP/Vista/Win7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi11 ay önce
Hemen indir
  İndir
837 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

VirtualBox bilgisayarınıza kullanmış olduğunuz işletim sistemi dışında sanal olarak başka bir işletim sistemi kurmaya yarayan araçtır.

 

Aklınıza gelebilecek bir çok işletim sistemini kurmanıza olanak sağlayarak işlerinizi sadece bir bilgisayar ve sanal olarak kurmuş olduğunuz işletim sistemlerinden halledebilirsiniz. Bu programın en güzel avantajı ise çoklu platform desteğidir. Tamamen ücretsiz sınırsız kullanım ve açık kodlu olması da avantajları yönünde ki en büyük etmendir.

 

Sizin yapmanız gereken işlem sadece kuracak olduğunuz işletim sisteminin kurulum dosyasını bularak Virtual Box ile bilgisayarınıza kurmanızdır. Kurulum işlemini gerçekleştirdikten sonra hangi platformu kurduysanız eğer o platforma yönelik VirtualBox programına girip çalıştırabilirsiniz.

 

Farklı işletim sistemi denemek isteyenlerin ve farklı platformlara yazılım yapan insanların bir numaralı kullanım programı olarak internette yerini alan bu program ile çok farklı deneyimler ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

 

Oluşturmuş olacağınız sanal cihazınızın ram,rom gibi kapasite birimlerini kendiniz ayarlamanıza olanak sağlayan bu program sayesinde çok üst bir seviyede kullanıcı deneyimi yaşarsınız.

 

İsterseniz Virtual Box ‘ile Android kurma rehberimize göz atmak istiyor iseniz ana domainimizden “VirtualBox Bilgisayara Android Kurmak” adlı bir arama yaparak ulaşabilirsiniz.

837 kez indirildi

VirtualBox Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. […] Virtual Box ‘u İndirme Sitemiz Üzerinden İndirmek İçin Tıklayınız : Virtual Box İndir […]

YORUM YAZIN