Trojan Remover

Trojan Remover

LisansDeneme
Dilİngilizce
Dosya Boyutu59 MB
ÜreticiSimply Super
İşletim SistemiWinXP/Vista/Win7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi9 ay önce
Hemen indir
  İndir
319 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Anti-virüs programlarınız trojanları bulmakta zaman zaman başarısız olabilir. Veyahut standart anti-virüs programları bu trojanları başarıyla algılasa dahi kaldırmakta her zaman iyi değildirler. Trojan Remover ise bilgisayarınızdaki trojan dosyalarını fark eder ve kolaylıkla ortadan kaldırır.

 

Trojan Remover adware , spyware , uzak erişim trojan virüsleri ve internet solucanlarını algılamakta ve kaldırmakta başarılıdır. Klasik anti virüs programlarının gözden kaçıracağı zararlı yazılımları kullanıcıların elle düzenlemesine gerek duymadan kaldırabilir.

 

Trojan Remover’in FastScan özelliği ile bilgisayarınız her açıldığında bir zararlı yazılım taraması yapılır. Eğer dilerseniz zararlı yazılım taramasını siz de başlatabilirsiniz. Böylece sürekli yapılan taramalar ile bilgisayarınızın güvenliğini her an takip edebilirsiniz.

 

Trojan Remover’in deneme sürümünü tam 1 ay sorunsuz kullanabilirsiniz. Kayıt ücreti 24.95 ABD dolarıdır , bu da 1 sene kullanabileceğiniz anlamına gelir. Ardından 17.95 ABD dolarına da 1 sene uzatabilirsiniz. 1 üyelik ile en fazla 3 ek bilgisayara yükleyebilirsiniz.

319 kez indirildi

Trojan Remover Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Sercan dedi ki:

    Kullandığım ve memnun kaldığım bir program,paylaşım için teşekkürler

YORUM YAZIN