TeamViewer

TeamViewer

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu12.4 MB
ÜreticiTeamViewer
İşletim SistemiWinXP/Vista/Win7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi11 ay önce
Hemen indir
  İndir
293 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

TeamViewer her hangi bir cihaz ile interneti kullanarak bir birlerini kontrol etmesi için piyasaya sürülen uzak masaüstü programıdır.

 

Bu program sayesinde bütün cihazlarınızı internet bağlantısı ve bu program olmak koşulu ile kontrol edebilirsiniz. Sadece kendi cihazlarınızı kontrol etmeyip başka cihazlara da bağlanarak uzaktan masaüstü bağlantısını gerçekleştirebilirsiniz.

 

Karşınızda ki cihaza bağlanmak için o cihazın ID ‘sini ve Şifresini bilmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri öğrendikten sonrasında ise karşınızda ki cihaza kolaylıkla program üzerinden bağlanabilirsiniz. Bu bağlanmayı kafanızda ki iş yeriniz ve evde ki bilgisayarınız arasına kurabilirsiniz. Bu sayede iş yerinizde ki bilgisayara bağlanarak istediğiniz dosyaları kolaylık ile evde ki bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

 

Dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta ise kurulum yapar iken Ticari amaçlı hiç bir seçeneği seçmemenizdir. Eğer Ticari amaçlı bir seçim yapar iseniz ilerleyen zamanlarda program sizden ücret talep edecektir. Bu yüzden bu seçeneği seçmemenizi öneririz.

293 kez indirildi

TeamViewer Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. […] TeamViewer İndir me sayfasına gitmek için üzerine tıklayınız. […]

YORUM YAZIN