Seo Spider Tool

Seo Spider Tool

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu55.4 MB
ÜreticiScreaming Frog
İşletim SistemiWinXP/Vista/Win7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi11 ay önce
Hemen indir
  İndir
146 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Arama motoru optimizasyonu ( SEO = Search Engine Optimization ) uzmanlarının sıklıkla kullandığı programlardan biri olan Seo Spider Tool ile sitenizin veya sitelerinizin arama motoru performansını yükseltecek , daha iyi sonuçlar elde edeceksiniz.

 

Search Engine Optimization yani Seo kavramına hemen hemen tüm webmasterlerin kulak aşinalığı vardır. Seo : Arama motorlarında nasıl daha iyi sonuçlar alınabileceğine dair üretilen varsayımlar üzerinden şekillenen bir kavramdır diyebiliriz. Bu konuda her şeyi manuel yapmak yerine işinizi pratikleştirebileceğiniz programları kullanabilirsiniz de. Bu programlardan biri de Seo Spider Tool’dur.

 

Seo Spider Tool siteleriniz deki kırık linkleri bulur , kodlama hatalarına bakar , site haritanızı oluşturabilir ve size pek çok konuda uyarılar sunar. Böylece sitenizin hızını artırmanıza yardımcı olur , bu da Seo konusunda oldukça önemlidir. Programın Google Analytics ile beraber çalışabilmesi ise oldukça işinize yarayabilecek bir özellik. Eğer sitenizin hitini ve arama motoru performansını artırmak istiyorsanız , kullanmanız gereken programlardan biri de Seo Spider Tool’dur ve eminim işinize yarayacaktır.

146 kez indirildi

Seo Spider Tool Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Ramazan Akyıldız dedi ki:

    Aramış oluğum programdı. diğer sitelere virüslüydü. ama bu siteden indirdim gayet güzel bir program

  2. Ali Osman Şen dedi ki:

    En çok bilinen seo programlarından biridir kendileridir lakin son zamanlarda adı black hat seo ile anıldığı için popülaritesi düşmüştür

YORUM YAZIN