PowerArchiver

PowerArchiver

LisansDeneme
Dilİngilizce
Dosya Boyutu37.7 MB
ÜreticiPowerArchiver
İşletim SistemiWinXP/Vista/Win7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir
  İndir
86 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

PowerArchiver bugün en kapsamlı sıkıştırma formatı olan özel Gelişmiş Codec Paketi’ni (.PA) içerir. Dosyalarınız için mümkün olan en iyi sıkıştırma, hız oranını oluşturmak için şeffaf bir şekilde çalışan birçok farklı filtre ve kod çözücü içerir. Akıllı En İyileştirilmiş modlar, sıkıştırma hızı ve hızı artırarak dosya başına en iyi sıkıştırma, hız oranlarını seçer. Bir sıkıştırma senaryosunda, PowerArchiver farklı dosyalar, uzantılar için birden fazla codec bileşeni kullanabilir! Bu codec bileşenlerini daha iyi hedefleyebileceğimizden daha iyi bir sıkıştırma, hız sağlar.

 

ZIP Desteği PowerArchiver, diğer archiverslere ile karşılaştırıldığında üstün ZIP ve ZIPX formatı desteği sunar.
Çok çekirdekli deflate zip motoru, dört çekirdekli bilgisayarlarda tek çekirdekli sistemlere göre neredeyse 4 kat daha hızlı bir şekilde çalışmaktadır.

 

ZIP, ZIPX, PA, 7z, TAR / GZ / BZ2, CAB, ISO,  ve daha fazla 60+ biçimleri oluşturun. Çok hızlı sıkıştırma ve en hızlı RAR ekstraksiyonu. En hızlı ZIP / ZIPX motoru. En gelişmiş .PA biçimini kullanmak için uygulamayı ücretsiz olarak internet sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

86 kez indirildi

YORUM YAZIN