Origin

Origin

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu59.5 MB
ÜreticiElectronic Arts
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir
  İndir
71 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Origin ; Electronic Arts oyunlarının dijital kopyalarını satın alabileceğiniz, ücretsiz indirebileceğiniz bir masaüstü programıdır. Electronic Art şirketinin oyunlarını satın almak için bir mağazaya gitmek yerine ve oyununuzu oynamak için sürekli DVD takıp çıkarmak yerine bu oyunları internet üzerinden almak için Origin masaüstü programını kullanabilirsiniz.

 

Şuanlık sadece Electronic Arts oyunları bulunan Origin platformunda hemen hemen Steam programında yapmış olduğunuz arkadaş listeniz, beraber oyun oynamak ve grup şeklinde oyun oynama işlerinizi yapabilirsiniz. Bir çok topluluğa katılabilirsiniz.

 

Satın almış olduğunuz tüm oyunlar sizin kullanıcı hesabınız üzerine lisanlanacaktır. Bu sayede her hangi bir bilgisayardan kendi Origin hesabınıza giriş yaptığınızda ve hesabınızda lisanlı olarak bulunana tüm oyunlara erişim sağlayıp oyun oynayabilirsiniz.

 

Bu platformun en güzel yanı ise bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz oyunlar tümüyle güncel olarak kalacaktır. Yeni güncelleme yayınlanan oyunları direk olarak Origin platformu üzerinden güncellemesini yapabilirsiniz.

71 kez indirildi

YORUM YAZIN