Opera

Opera

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2 MB
ÜreticiOpera Software
İşletim SistemiWinXP/Vista/Win7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 ay önce
Hemen indir
  İndir
114 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Opera web tarayıcıları arasında oldukça seçkin bir konumda olan , son derece hızlı bir internet deneyimi sunup bunu oldukça sade bir arayüz ile destekleyen bir internet tarayıcısıdır. Diğer popüler web tarayıcıları ile yarışmak adına kendisini sürekli geliştirmektedir.

 

Opera hız konusunda diğer tarayıcılarla yarışmak adına alt yapısını Chromium ile geliştirmiştir. Böylece hız konusunda diğer tarayıcılarla yarışma konusunda daha avantajlı hale gelmiştir.

 

Hız konusundaki gelişmeleri estetik konusunda da gösteren Opera pano özelliği sayesinde kullanıcıların beğendikleri siteleri bu panoya eklemelerini böylelikle beğendikleri sitelere tek tık ile ulaşabilmelerini sağlıyor.

 

Opera’nın en seveceğiniz özelliklerinden biri de oturum açarak işlerinizi diğer teknolojik aletlerinizde devam ettirebilmenizdir. Masa üstü bilgisayarınızda yaptığınız bir işi telefonunuzda devam ettirebileceğiniz bu özellik sayesinde hem oldukça zaman kazanacaksınız hem de işlerinizi daha kolay yapabileceksiniz.

 

Elbette Opera tarayıcısının geliştirmesi gereken şeyler de var. Bunlardan biri de eklenti desteği. Eklenti olarak o kadar çok seçeneği olmamasına karşın bu konuda geliştirmelerin yapıldığı belirtmemiz gerek. İlerleyen zamanlarda yeni eklentilerle kullanıcılar adına cazip bir tarayıcı olabilir Opera.

 

Opera , kişisel tercihlerinize göre seçebileceğiniz bir tarayıcı. Gelecek vaat eden ve gelişen bir tarayıcı olan Opera ileride bambaşka noktalarda olabilir.

114 kez indirildi

Opera Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Gökser Pirik dedi ki:

    Gerçekten çok kullanışlı ve bence harika bir tarayıcı. Size diğer tarayıcıları aratmayan bir performansa sahip. İndirmenizi tavsiye ediyorum.

YORUM YAZIN