MPEG Encoder

MPEG Encoder

LisansDeneme
Dilİngilizce
Dosya Boyutu15.2 MB
ÜreticiImTOO Software Studio
İşletim SistemiWinXP/Vista/Win7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir
  İndir
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Video ve ses dosyalarını olası olmayan biçime dönüştürme sorunları yok mudur ah o sorunlar ! ImTOO MPEG Encoder size neredeyse her hangi bir biçimde bir video/ses dosyasını herhangi bir biçimle dönüştürme gücünü verir sağlar.

 

AVI, MPEG, DivX, WMV, MP4, MOV, WMV, MP4, MOV, AVI, MPEG, DivX, WMV, iPod formatına MPEG, YouTube FLV formatındaki videolar, MPEG için WMV gibi tüm ana ve yüksek çözünürlüklü videolar arasında dönüştürme RM, H.264 / AVC, AVCHD, MKV, 3GP, VOB).

 

Hâlâ bu programdan etkilenmedin mi? ImTOO MPEG Encoder videolardan ses çıkarmanıza ve çoğu ses biçimi arasında değişiklik yapmanıza izin verir (MP3, WMA, WAV, AAC, M4A, APE, FLAC, OGG dahil). Eğer bu yeterli değilse, resimleri de (JPG, PNG, GIF, BMP) videolara veya tersine çevirebilirsiniz. Başka hiçbir video dönüştürücü, ImTOO MPEG Encoder kadar birçok format desteklemektedir! ImTOO MPEG Encoder ile PSP, Zune, iPod, iPhone, Apple TV, Sony PSP, Zune, BlackBerry, Creative Zen, Archos, PDA’lar / PPC’ler ve diğer cihazlar için dosyaları dönüştürmeye başlayın !

15 kez indirildi

YORUM YAZIN