Microsoft Office 2016

Microsoft Office 2016

LisansDeneme
DilTürkçe
Dosya Boyutu3,9 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Vista/Win10
Eklenme Tarihi6 ay önce
Hemen indir
  İndir
159 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Microsoft ‘un senelerden beri yapmış olduğu Office programlarının bir yeniside Office 2016 olarak karşımıza çıkmaktadır. Senelerden beri en çok kullanılan programlar arasında yerini alan Microsoft Office programları bu senede değişime ayak uydurarak biraz biraz görünüm açısından değişmiş bulunmaktadır.

 

En çok dikkat edilen ve göz alıcı özelliklerden biri ise gelişen internet dünyasında bulut servisleri ile entegre olarak çalışma prensibine sahiptir. Bu sayede artık Microsoft ‘un Office programları için kullanıcı deneyimini bir adım öteye taşımaya niyetlendiği belli oluyor.

 

Bir çok işimizi halledebileceğimiz Word belgesi, tablolama ve muhasebe gibi işlerimiz var ise Excel yada her hangi bir sunum yapmak istiyor isek Power Point gibi araçları kullanarak işlerimize yardımcı olmaktadır. Artık bu sayede ve birden fazla araçları ile hem evlerimizde ki bilgisayarlarımızda hemde iş yerlerinde en çok kullanılan programlar arasında yerini fazlaca bir alan programı internet sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

159 kez indirildi

Microsoft Office 2016 Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. Gökhan dedi ki:

  Bir kaç gündür aradığım bir dosyaydı. Siteniz de karşılaştım ve indirdim. Önceden lisans sıkıntısı yaşıyordum fakat şuan da böyle bir sorunum kalmadı, teşekkürler

 2. Ege Beşiroğlu dedi ki:

  Hep lisans sıkıntısı oluyordu, indirdim. Teşekkürler.

 3. Batuhan dedi ki:

  Office kullanan çok kişi kalmadı hocam ama yinede sağolun

 4. Hakan T. dedi ki:

  Her yeni bir sürümde çok daha güzel şeyler ekleniyor office uygulamalarına. Şuan 2016 kullanıyorum ve nerdeyse her işimi görüyor.

 5. Ali dedi ki:

  Daha önce kullanmadığım bir sürümdü. Başarılı bir yazı olmuş. En kısa zamanda indireceğim.

 6. Muhammet Ali GÖKDEMİR dedi ki:

  Bu sürümü hiç denememiştim sizin sayenizde deneyeceğim teşekkürler.

YORUM YAZIN