KMPlayer

KMPlayer

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu37.7 MB
ÜreticiKmplayer
İşletim SistemiWinXP/Vista/Win7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir
  İndir
117 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

KMPlayer, çeşitli farklı biçimlerdeki biçimleri kapsayan çok yönlü bir çoklu ortam oynatıcıdır. Ayrı bir codec olmadan, herhangi bir medya dosyası oynatabilirsiniz, çünkü KMPlayer ‘kendi dahili Codec’ine sahiptir. Desteklenen Codec, dahili ve harici olarak ayrılmıştır.

 

Ses Codec için, KMPlayer, MPEG1, 2, AAC, WMA 7, 8, OGG & vb. Destekler ve dahili ses Codec’i kullanıldığında ek olarak matris fonksiyonunu destekler. Dahili Kodlama, KMPlayer’ın içinde işlenir, böylece daha hızlı ve daha güvenlidir. Ayrıca KMPlayer, ffdshow’dan gelen tüm Codec’leri destekler ve ek olarak MPEG1 / MPEG2’yi destekler.

 

Düşük CPU bilgisayarına yada mükemmel bir çoklu ortam oynatma çalarında çalışan bir kullanıcıya sahip olan Codec’i kurmak için uygunsuz bulduğunuz bir kullanıcıysanız, ortamınızı uygun bir çoklu ortam oynatma ortamına dönüştürebilirsiniz.

117 kez indirildi

KMPlayer Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. […] ve Rar dosyaları içerisinde ki videoları oynatma özelliği de eklenen Potplayer KMPlayer geliştiricisi tarafından yazılmış. Yani bir nevi KMPlayer’in gelişmiş ve sürekli […]

YORUM YAZIN