Bandizip

Bandizip

LisansÜcretsiz
DilTürkçe - İngilizce
Dosya Boyutu5 MB
ÜreticiBandisoft
İşletim SistemiWinXP/Vista/Win7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi7 ay önce
Hemen indir
  İndir
118 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bandizip dosyaları sıkıştırma ve ayıklama işlerini yapabilen Winzip – Winrar tarzı bir dosya sıkıştırma ve arşiv programıdır. Türk kullanıcılar için en iyi yönü ise Türkçe dil desteğine sahip olmasıdır.

 

Bandizip bu alandaki diğer programlardan biraz daha farklıdır. Daha hızlı ve basit olması , ücretsiz olması , çoklu dil desteği ve kolay kullanım için basit arayüzü örnek gösterilebilir. Kullananın pişman olmayacağını düşündüğüm bir programdır.

 

Bandizip programının işe yarar özelliklerine örnekler verecek olursak : Yüksek hızda arşiv , hızlı sürükleme , çok çekirdekli sıkıştırma , zip.001 biçimini ayıklama , 7zip.001 biçimini ayıklama , .z01 biçimini ayıklama , unicode dosya isimleri ve nicesi örnek gösterilebilir.

 

Kısacası dosya sıkıştırma adına hazırlanmış diğer uygulamalardan eksiği olmayan aksine fazlası olan , basit , hızlı bir program. Desteklediği diller ile de kullanımı kolaylaştırıyor.

118 kez indirildi

Bandizip Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Muhammet Ali GÖKDEMİR dedi ki:

    Çok kullanışlı bir programa benziyor önceden PreaZip kullanıyordum fakat arayüzü hoşuma gitmiyordu şimdi de bu önermiş olduğunuz programı deneyeceğim teşekkürler.

YORUM YAZIN